Розпочинається сезон відпочинку та оздоровлення на Рівненщині

31.05.2017

Розпочинається сезон відпочинку та оздоровлення на Рівненщині

Сьогодні 31 травня, розпочинаються заїзди до закладів оздоровлення та відпочинку. Перших дітей прийме табір «Країна мрій» в Острозькому районі, а 1 червня школярі поїдуть до «Агатівки», що на Гощанщині.


Фінансування витрат на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій відбувається коштами державного, обласного, місцевих бюджетів та спонсорських коштів.
«З обласного бюджету цьогоріч передбачили понад 6 мільйонів гривень. Близько 7 мільйонів надають місцеві бюджети. З цих коштів майже 1 мільйон спрямовують на оздоровлення дітей з інвалідністю, близько 250 тисяч гривень – на обдарованих» – повідомила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
«Ми запланували оздоровити понад 45 тисяч дітей області, а це майже 30 відсотків школярів. І з цього року батьки самі можуть обирати заклад за своїм бажанням. Часткову або повну оплату путівки здійснюватимуть коштами обласного та місцевих бюджетів у вигляді компенсації вартості путівки. Нині ця сума складає два прожиткових мінімуми для дитини від 6 до 18 років, а це 3554 гривні», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Крім того, вже з лютого 2017 року діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відпочивають в УДЦ «Молода гвардія» та «МДЦ «Артек». За цей період в них оздоровили 148 та 125 дітей відповідно (по 5 змін).

Діяльність літніх-шкільних таборів стартує з понеділка: У яких із них вивчатимуть англійську

англомовні літні табори

Джерело: http://www.rv.gov.ua/

, , , , переглядів: 545

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *