Сік та морг: що об’єднує?

17.07.2017

Сік та морг: що об’єднує?

 

Полюбляєте соки з пакетів, вважаєте, що вони корисні, бо на обгортці зазначено, що містять ряд вітамінів? Помиляєтесь!

Технолог  Олена Сидоренко, яка робила перевірку соків нас просто шокувала. У це важко повірити. Але споживаючи заводські ненатуральні соки ми автоматично накачуємо себе речовиною, яку використовують… у моргах. Це формалін. Ним обробляють трупи та органи аби довше зберігалися.

Чим нам загрожує формалін? Це токсична отрута. І загрожує сліпотою, проблемами зі слухом та судинами, він уражає всі внутрішні органи! У спеціалістів одна порада – робіть сік самі. Вдома. Зі свіжих фруктів.

сік

У більшості соків нема справжніх фруктів взагалі, стверджують технологи. Із свіжих фруктів їх ніколи робити не будуть, бо це буде дуже дорого. Тому везуть концентрати, які потім розводять водою, стабілізують різноманітними добавками.

«Можливості хімічної промисловості настільки великі, що ми розуміємо, можна зробити на основі води і цукру будь-який колір, смак. Тобто, це просто краска, як гуаш», – запевняє Олена Сидоренко.

сік

Як купити якісний сік у магазині?

  1. Перше, та головне – дивіться на термін придатності. Справжній сік ніколи не зможе зберігатися більше року.
  2. Обирайте напій у скляній тарі. Так ви бачите сік та його колір і консистенцію.
  3. Занадто яскравий? Не купуйте в жодному разі! В ньому повно токсичних барвників! Сік не має містити ароматизаторів фруктів чи овочів. Якщо містить, значить справжніх фруктів там немає.

Але сама лише упаковка вам всієї правди про сік не розкаже. Перевірити натуральність соку можна і в домашніх умовах.

сік

  1. Щоб перевірити червоні соки: вишневий, гранатовий, виноградний, достатньо додати до склянки чайну ложку соди. Після закінчення реакції, подивитися на колір. Якщо він потемнів, то сік не містить штучних барвників. Колір не змінився? Не пийте – це суцільна хімія!
  2. Соки жовтих відтінків, наприклад, помаранчевий, перевіряють інакше. Нагрійте сік, не доводячи до кипіння. Органічний посвітлішає. Забарвлений синтетично – залишиться яскравим.
  3. Перевірити соки можна і на ароматизатори. Зазвичай вони містять ефірну олію. Намастіть краплею напою шкіру на зовнішньому боці долоні, та увітріть. Якщо залишився маслянистий слід, знайте, це штучний ароматизатор.

 

 

, , , , переглядів: 989

Кількість коментарів: 2
  1. Ось вам і дитячі соки..

  2. Да что же у нас за страна такая: все напитки, и продукты повсюду – сплошная просрочка, дерьмо, и яд??!!
    До каких пор у нас люди будут так друг друга ненавидеть, что ради собственной наживы и обогащения, будут продолжать производить лишь формалин и дерьмо в ярких упаковках, и этим дерьмом и формалином (какая чудовищная дикость!), травить не только друг друга, но и все новое поколение Украины???!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *