Шок! Народила і викинула, а тепер шкодує?

20.08.2017

Шок! Народила і викинула, а тепер шкодує?

жінка викинула маля

Життєвий парадокс: одні жінки роками намагаються завагітніти та народити омріяне дитя, тоді як інші народжують і викидають своїх дітей, наче не потрібну річ…

У Володимирецькому районі 23-річна жінка народила маля і викинула у стічну яму шкільного туалету.

Новонароджений хлопчик дивом вижив, та наразі перебуває у пологовому будинку. Зі слів медиків, дитина народилася доношеною, без патології, життю немовляти і здоров’ю нічого не загрожує.

Жінці, яка є громадянкою сусідньої держави, але мешкає із чоловіком та двома дітьми у Володимирецькому районі, вже повідомили про підозру у вчиненні замаху на вбивство власного немовля. Поліції вона розповіла, що позбулася третьої дитини у такий спосіб, оскільки чоловік її не визнав. Докази пологів теж приховала.

жінка викинула маля

” Як пояснила жінка поліцейським, коли близько 10 години почалися перейми, вона пішла до шкільного туалету, де до 14 години народила. Докази цієї події вона поклала до пакету і викинула у смітник, розташований неподалік, а одяг випрала удома” – розповідають у прес-службі обласної поліції.

Слідчі підготували клопотання до суду про обрання їй міри запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. А поки вона перебуває у лікарні. І хоча жінка розуміє, що може опинитися за гратами на кілька років, вже шкодує про свій вчинок і хоче повернути дитину собі.

 

, , , переглядів: 808

Один коментар
  1. Шо за нелюди? Мабуть, обоє алкоголіки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *