Справжні цінності або є речі важливіші ніж оцінки

19.01.2018

Справжні цінності або є речі важливіші ніж оцінки

Кмітливість на винахідливість дітей іноді “відкриває очі” дорослим на справжні цінності у житті. Всього лиш один лист зумів змінити відносини батька і сина.

підліток написав лист батькові

Коли батько зайшов до кімнати сина, то побачив, що все прибрано і навіть ліжко застелене. Схоже на те, ніби син зібрав свої речі й поїхав. Підозри батька посилилися, коли він помітив лист на порожньому столі, адресований йому.

Тремтячими руками чоловік відкрив конверт і дістав звідти записку такого змісту:

“Дорогий татку,

Пишу тобі з великим жалем і сумом. Мені довелося втекти разом з моєю новою дівчиною, тому що я знав, що ви з мамою влаштуєте мені скандал. Стейсі – моя найбільша любов, вона дуже мила. Але я знав, що ви не схвалите наші відносини через її пірсинги, татуювання, байкерський одяг і того, що вона набагато старша за мене. Але справа не тільки в почуттях. Тату, вона – вагітна.

Стейсі вважає, що ми будемо щасливі разом. У неї є трейлер у лісі, й оберемок дров, якого нам вистачить на всю зиму. Ми обоє мріємо мати багато дітей. Стейсі відкрила мені очі на той факт, що марихуана насправді не така вже й шкідлива. Ми плануємо вирощувати її для себе і продавати іншим членам комуни, щоб у нас були гроші на кокаїн і екстазі. А тим часом ми будемо молитися про те, щоб було знайдено ліки від СНІДу, тому що треба вилікувати Стейсі. Адже вона цього заслуговує!

Не хвилюйся, татку, мені вже 15, я зумію про себе подбати. Одного разу ми прийдемо в гості, щоб познайомити вас з численними онуками.

З любов’ю, твій син Джошуа.

P. S. Тату, я все це вигадав. Я вдома у Джейсона. Просто хотів нагадати тобі, що є речі й гірші, ніж погані оцінки в шкільному табелі (він на кухонному столі). Подзвони, коли мені можна буде повернутися додому!”

Джерело: інтернет

 

 

, , , переглядів: 381

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *