Стало відомо, коли народжуються діти, які в майбутньому стають керівниками

14.06.2017

Стало відомо, коли народжуються діти, які в майбутньому стають керівниками

Діти, народжені першими, на 24% частіше стають топ-менеджерами та займають керівні посади, аніж ті, хто народився другими, й на 28% успішніші за тих, хто народився третіми. Такі результати дослідження представили фахівці Інституту економіки IZA у Бонні (Німеччина), пише ko.ridna.ua.

Аналітичні дані фахівці пояснюють тим, що найстарші діти у родині із раннього віку беруть на себе роль лідера, намагаються бути більш емоційно стабільними, наполегливими, стають більш відповідальними й ініціативними. У підлітковому віці це проявляється у бажанні завоювати батьківську довіру. Тоді як молодші діти, за даними дослідників, зазвичай проводять на годину менше за книжками, ніж їхні старші брати й сестри.

Серед багатьох факторів впливу на те, що перша дитина є успішнішою, фахівці називають суворість батьків. За першою дитиною наглядають більше, вимагаючи слухняності, до неї ставляться суворіше. Коли ж народжуються інші діти – батьки стають менш вимогливими, вважають спеціалісти.

“Першу дитину можна назвати своєрідною “морською свинкою”, тому що до її появи батьки не мали досвіду виховання нащадків. Через це дорослі мають більше очікувань та вимог до неї. Пізніше старші діти займають домінантну позицію у стосунках із молодшими братами і сестрами”, – розповів доктор Фран Волфіш.

, , переглядів: 766

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *