Так що ж, насправді, із шкільними канікулами?

27.07.2017

Так що ж, насправді, із шкільними канікулами?

У засобах масової інформації та соціальних мережах поширилася новина про зміну тривалості та строків шкільних канікул. За підтвердженням достовірності інформації ми відправилися до начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського.

«Навчальний рік у загальноосвітніх закладах незалежно від підпорядкування, типів та форм власності розпочинається 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року, а тривалість канікул не може бути меншою 30 календарних днів. Такі вимоги зазначені у статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», де жодного слова не сказано про якісь зміни. Окрім того, Міністерством освіти і науки України було надіслано лист про структуру 2017/2018 навчального року де чітко вказано, що час відпочинку в школах буде таким як і попереднього року» – зауважив очільник освіти Рівненщини. 

МОН пояснило якою має бути структура та навчальні плани 2017/2018 навчального року

МОН підготувало та направило лист щодо структури 2017/2018 навчального року та навчальних планів.

Переглянути його можна за цим посиланням.

У листі, зокрема, вказано, у межах якого періоду повинен починатися та закінчуватися навчальний рік, скільки мають тривати канікули. Також йдеться про те, хто приймає рішення про запровадження карантину, визначає дату проведення «Останнього дзвоника».

Окремо в документі зазначені рекомендації щодо розроблення робочих навчальних планів: вимоги до оформлення, змісту, розподілу предметів варіативної та інваріативної складових, експериментальних та індивідуальних навчальних планів, можливість долучення до пілотування нових Типових навчальних планів для старшої школи.

, , , переглядів: 970

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *