Тато в декреті? В Україні настала мода на активне татство

03.11.2017

Тато в декреті? В Україні настала мода на активне татство

Тато в декреті – фраза, що досі ріже вухо. Те, що вже норма для Європи, дивина – для України. Хоча українські чоловіки все ж частіше стали залишатись доглядати дітей.

тато в декреті

Офіційно в декреті перебуває 4% чоловіків-батьків. Тат, залучених у виховання дітей без позначки у трудовій, – набагато більше.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Молода мама і журналістка Марина Макущенко, яка цілий тиждень розказувала про тренди сучасного материнства, переконує, що в Україні настала мода на активне татство. Більше того, Україна просто створена для того, щоб у декрет ішли чоловіки.

Українські міста більше розраховані на тат у декреті, ніж на мам. Чоловікові не треба чекати комфортний транспорт, у старий тролейбус він легко заносить візка, татові не страшні переходи без пандусів. Одна біда – туалети, адже пеленальні столики розміщені у жіночих вбиральнях.

Соціологи зазначають: нинішні батьки компенсують те, що свого часу втратило старше покоління чоловіків. За опитуваннями, 80% нинішніх дідусів шкодують, що проводили з своїми дітьми замало часу. Для сучасних, особливо молодих освічених, чоловіків дуже важать стосунки з дітьми.

Більше подробиць дивіться на відео.

 

Джерело: tsn.ua

, , , переглядів: 376

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *