Те, що кожен батько повинен розповісти своїй дитині

03.07.2017

Те, що кожен батько повинен розповісти своїй дитині

Поради дітям

Американський письменник Еван Портер стверджує: все, що ви говорите своїй дитині, має значення. Будь-яка дрібниця, будь-яка думка, порада або підказка западуть у голову на все життя, тому, перш ніж сказати, завжди думайте двічі.

Сам Еван скромно стверджує, що батько з нього нікудишній. Він навіть склав список з 14 речей, яким, на його думку, повинен навчити своїх дітей кожен батько. І заявляє, що сам він дуже старається.

Ось вони:

1. Ви не зобов’язані подобатися всім підряд. Завжди висловлюйте свою позицію, коли знаєте, що праві. Говоріть друзям правду, навіть якщо вони не хочуть її чути. Не піддакуйте і не смійтеся над дурними жартами. Навіть з ввічливості.

2. Вчіться наполегливо. Навіть не для того, щоб заробляти багато або хвалитися «відмінними результатами». Просто одного разу ви озирнетеся у своє минуле і зрозумієте: так, цими знаннями я можу пишатися.

3. Прибирайте в кімнаті. Бачите он ту купу брудного одягу поруч з моїм ліжком? Ви просто не уявляєте, як жахливо я себе відчуваю, дивлячись на неї. Ви здивуєтеся, як простий порядок в кімнаті може змусити вас почувати себе неймовірно задоволеним.

4. Завжди закінчуйте те, що почали. Я, наприклад, можу вас навчити добре грати на гітарі, фотографувати або показувати карткові фокуси. Але тільки «добре», а не «чудово». Тому, якщо відчуваєте, що у вас до чогось талант, не розгубіть його.

5. Не зациклюйтеся на своїй зовнішності, полюбіть себе такими, якими ви є. Субкультури – це нормально і чудово, коли ви молоді, але пам’ятайте про золоту середину: експериментуйте, але не впадайте в крайнощі.

6. Слідкуйте за своїм тілом, оскільки воно у вас одне. Чистіть зуби щодня. І не пийте багато газованої води і енергетиків. Карієс просто так не лікується.

7. Змушуйте себе постійно дізнаватися щось нове. Знаю, що дітлахи, які навчалися за кордоном, зазвичай поводяться трохи пихато. Але я також знаю, що коли вони захлинаючись розповідають про літо десь в Іспанії, ви лише на вигляд втомлено закочуєте очі. А самі заздрите, бо всі канікули провели перед телевізором.

8. Не ставтеся з презирством до бездомних людей. Вони не збираються вас грабувати, справді. Будьте вищими від такого ставлення: поважайте їх. Купіть сендвіч тому, хто просить, якщо у вас є зайві гроші, або подайте йому трохи дрібних грошей.

9. Уважніше ставтеся до новин, особливо політичних. Не витрачайте весь вільний час в соціальних мережах або перед телевізором за переглядом фільмів або спортивних передач. Приділяйте увагу тому, що дійсно важливо: будьте завжди добре поінформовані і начитані.

10. Будьте жорсткішими. Не пливіть за течією, а знайдіть свою нішу і станьте кращим у ній. Повірте, в світі повнісінько людей, у яких є Велика Мрія. Але, замість того, щоб йти до неї, вони боягузливо просиджують життя за якоюсь роботою, яку вони роблять. Не будьте одними з них.

11. Ніколи, чуєте? Ніколи не пишіть СМС за кермом. Не буває нічого такого, що не могло би почекати пару хвилин. Я серйозно.

12. Сім’я завжди повинна бути на першому місці. Коли ви потрібні своїй родині, просто будьте з нею. І не намагайтеся знайти причину для того, щоб зайвий раз не з’їздити до батьків: вони все, що у вас є.

13. Ніколи не мрійте бути кимось іншим. Не заздріть людям навколо, не уявляйте: «Ах, якби я тільки був на його/її місці!» Змиріться зі своїми поразками: вони бувають у всіх.

14. Якщо щось з цього списку не вийде … навіть якщо нічого зі списку не вийде, пам’ятайте: я вас люблю. Я завжди буду вас любити. Ми завжди будемо вас любити”.

переглядів: 530

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *