Телеведуча Лідія Таран приїхала до Рівного допомогти здійснити мрію дівчинки, хворої на ДЦП

24.06.2017

Телеведуча Лідія Таран приїхала до Рівного допомогти здійснити мрію дівчинки, хворої на ДЦП

У рамках всеукраїнського проекту

Ведуча телеканалу 1+1 Лідія Таран разом зі знімальною групою 20 червня відвідала в Рівному дівчинку Інну Кравчук із Луганщини, яка хвора на ДЦП. Проживає Інна в крихітному номері в готелі «Турист», що на вулиці Київській, разом із бабусею.
Інна переїхала в Рівне з міста Кадієвка (колишній Стаханів) ще два роки тому разом із бабусею. Місто надало їм безкоштовно кімнату в «Туристі», повідомили в управлінні соцзахисту. Цьогоріч дівчинка закінчила 12-ту школу, отримавши базову середню освіту. Її бажання побачитись зі співаком Дзідзьо – потрапило на сайт проекту 1+1 «Здійсни мрію».
Тому 20 червня на честь Всесвітнього дня біженця журналістка завітала до дівчинки додому, подарувала їй сукню та привезла полуницю з черешнею, які Інна вперше скуштувала в цьому році. Про це Таран пише в себе на сторінці в Facebook.

«20 червня ООН відзначає День біженця і переселенця, і ми з командою «Здійсни Мрію» приїхали допомогти чудовій дівчинці Інні з Луганщини, яка змушена на візку (ДЦП) жити в крихітному номері на шостому поверсі готелю «Турист» у місті Рівне зі своєю старенькою бабусею».

«Ми в гостях у місті Рівне. І у нас чарівний проект, коли бажання стають реальністю! Сьогодні наша дівчинка з родини переселенців Інна в цей чудовий день все ж таки отримала особистий відеопривіт від DZIDZIO! Він запрошує її з бабусею на концерт! І ми незабаром обов’язково передамо квитки! Дівчинка була супер щаслива і буде жити тепер цими відчуттями радості і очікування дня концерту 9 вересня в Рівному і зустрічі зі своїм улюбленим Дзідзьо!»  – повідомляє Лідія Таран в мережі Facebook.

Всім привіт! Сьогодні Организация Объединенных Наций, ООН відзначає День біженця і переселенця, і ми з командою Здійсни Мрію приїхали допомогти чудовій дівчинці Інні з Луганщини, яка змушена на візку (ДЦП) жити в крихітному номері на шостому поверсі готелю Турист у місті Рівне зі своєю старенькою бабусею. Це триває вже понад два роки ( Їсти дівчинка змушена з підлоги. Готувати їжу можливо на плитці … ((( Полуницю та черешню в цьому сезоні Інна спробувала вперше – ми привезли. Родина тікала з дому зі Стаханова (Кадієвка) від обстрілів зі зруйнованої квартири… Досі місцева влада і доброчинці не змогли організувати цій родині нормальне житло в місті на першому поверсі. Тож без допомоги волонтерів вони були б фактично відрізані від світу … Інна мріє про концерт DZIDZIO і знайомство з ним.:) P.S. UNDP Ukraine / ПРООН в Україні UNICEF Ukraine Реабилитационный Центр Козявкина Рівненська обласна державна адміністрація Газета «Рівне Вечірнє» Рівняни запрошуємо допомогти ?

Опубліковано Лідією Таран 20 червня 2017 р.

, , , , , , переглядів: 1 346

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *