Тільки одна школа Рівного потрапила в рейтинг ТОП-100 шкіл України

19.04.2017

Тільки одна школа Рівного потрапила в рейтинг ТОП-100 шкіл України

Часто вибір професії і університету є визначальним і доленосним, а тому відповідальні батьки і їхні діти готуватися до нього починають задовго – ще у школі.

Тож, аби допомогти українцям зрозуміти, де в нашій країні готують найбільш конкурентоспроможних і освічених випускників, видання «Фокус» зробило всеукраїнський рейтинг кращих навчальних закладів країни.

Щоб визначити 100 найкращих шкіл України, спеціалісти статистично обробили повні дані результатів ЗНО усіх випускників 2016 року. Аби уникнути помилок малих вибірок, враховували школи, які надали мінімум 20 учнів для тестування. Експерти не розбивали критерії за містами, предметами або отриманими балами.

Те, як розподілилися переможці рейтингу, показує, що сильні школи і талановиті діти є у всіх областях України. Це означає, що отримати хорошу середню освіту можна практично у всіх регіонах країни, зазначили у виданні.

У підсумку до рейтингу «100 найкращих шкіл» України потрапила тільки одна школа Рівного. Це Рівненська гуманітарна гімназія.

ПОВНИЙ РЕЙТИНГ ТОП-100 КРАЩИХ ШКІЛ УКРАЇНИ

, , , , , переглядів: 9 746

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *