«Ці два хлопчики змінили все моє життя!»

31.01.2017

«Ці два хлопчики змінили все моє життя!»

Щастя бути батьками – це нагорода для кожної людини і водночас велика відповідальність. Адже саме батьки відповідають за життя та здоров’я своєї малечі, недосипають ночі та перші радіють їх великим та маленьким перемогам. Мами завжди активно беруть участь у вихованні своїх дітей, а от з татусями буває по-різному. Одні з народженням малюка відселяються в іншу кімнату, щоб не чути плачу та криків, а інші навпаки – намагаються всіляко допомагати дружині в догляді за малюками.
Кореспонденти сайту «Маленькі рівняни» вирішили поспілкуватися з новоспеченим татусем, рівнянином Олександром, який зовсім нещодавно став татусем відразу двох чарівних хлопчиків.

– Олександре, скажи, пам’ятаєш той момент, коли дружина сказала тобі, що вагітна?
– Так, добре памятаю. В нас були підозри, що чекаємо на малюка, але до останнього в це не вірили, хоча і дуже хотіли. І ось одного дня вирішили придбати тест на вагітність. І ось в кімнату заходить дружина і каже, що тест позитивний. Ми були дуже щасливі, що Бог подарував нам маля, але тоді навіть не думали, що наше щастя буде подвійним.

– А коли дізналися, що чекаєте двійнят. В родині є двійнята?
– Насправді на першому УЗД нам ніхто не сказав, що у нас двоє малят. А тільки на другому, коли на 16 тижні робили 4Д УЗД лікар сказала, чому ви мені не кажете, що у вас двійня. Тоді у нас був трохи шоковий стан, але потім ми прийшли в себе. Насправді в родині, серед близьких родичів двійнят немає. Та і наш випадок – це не генетика, це Боже провидіння. Монохоріальна двійня, коли клітина з Божою силою на 5-7 день поділяється на дві окремі.

– А як дружина зреагувала на те, що їй доведеться народжувати відразу двох?
– Зрозуміло, що спочатку була дуже налякана. Говорила, що не знає, як буде справлятися відразу з двома малюками, що які колосальні кошти треба, щоб підняти їх на ноги. Але це все відійшло на інший план, коли лікар сказала, що у нашому випадку діти можуть розвиватися неоднорідно. Один може об’їдати іншого і у найгіршому випадку один малюк помирає. В цей момент проблеми грошей, народження, власного самопочуття відходять на інший план.

– Кого хотіли більше хлопчиків чи дівчаток?
– Нам було не принципово. Дітки, незалежно від статі – це прекрасно. Звісно, думали, що ідеальний варіант – це хлопчик та дівчинка. Але, коли на УЗД сказали, що у нас два хлопчики, радість була невимовною.

– А як проходила вагітність? Це ж вдвічі складніше виносити і народити відразу двох діток?!
– Насправді моя дружина – істинний боєць. Вона до останнього працювала, вела активний спосіб життя, ніколи не нарікала і посміхалася. Така вона у нас! Саме тому, напевно, Бог і дав нам подвійне щастя і допоміг у його приході на цей світ.

– На якому терміні народилися хлопчики? Як назвали?
– 34-35 тижнів нам казали лікарі. Козачки народилися здоровими і практично з однаковим ростом і ідентичною вагою. Кажуть, що так не буває – буває! Тепер наші янголи мають імена Тимофій та Захар.

– Якими були перші враження від малят, не боялися брати на руки?
– Якщо скажу, що зовсім не боявся – це буде неправдою. Побоювання звісно ж були, але це ж мої синочки, то як же я міг їх не няньчити з першого ж дня.

– Вже навчився змінювати памперси, готувати суміші?
– Це прийшло практично відразу. Два майстер-класи від дружини і вночі ти можеш сам дати раду дитині, яка хоче їсти чи просить змінити підгузок. Насправді, це елементарно. Головне, щоб було бажання це навчитися робити.

– Напевно, вже традиційне для вас питання – наскільки важко відразу з двома дітьми?
– Ми не знаємо, як легко з однією, тому вчимося справлятися відразу з двома. Нині маємо подвійні клопоти, але впевнений, що ми зможемо виховати для нас з дружиною подвійну радість.

– Що хочеш побажати іншим батькам? Які теж можливо зараз в очікуванні дітей і дуже хвилюються з цього приводу.
– Повірте, Бог не дає нам більше, ніж ми можемо витерпіти. Тримайтеся, вірте в себе та своїх близьких. І ловіть кожен момент. Діти так швидко ростуть. Я переконався в цьому всього за 20 днів. Ці два хлопчики перевернули все моє життя. Живіть! Ловіть момент. І любіть, щоб не сталося – дружин, дітей і вони обдарують вас тим же.

, , , переглядів: 662

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *