Тучинська школа – інтернат поділилася своїм досвідом з освітянами

24.03.2017

Тучинська школа – інтернат поділилася своїм досвідом з освітянами

21 березня, Тучинська спецшкола – інтернат запросила на гостину своїх колег, а саме завідувачів обласних та районних відділів Психолого-медико- педагогічних- консультацій (ПМПК)

Тучинська школа -інтернат Тучинська школа -інтернат

 

 

 

 

 

 

 

Педагогічний колектив закладу поділився своїм успішним досвідом роботи.

Тучинська школа -інтернат Тучинська школа -інтернат Тучинська школа -інтернат

Гостей закладу чекала насичена та пізнавальна програма. А саме, семінар на тему “Специфіка роботи вчителя у дітей з особливими психологічними потребами”, шість відкритих уроків на яких можна було наочно побачити методи корекційної роботи з учнями, а завершив день святковий концерт за участю колективу та вихованців закладу.

Тучинська школа -інтернат Тучинська школа -інтернат

Тучинська школа -інтернат

Директор закладу, Тамара Володимирівна Мичак розповідає:

“У нашій школі навчається 191 дитина, та 78 педагогів з них 23 спеціалісти вже отримали другу корекційну освіту, 11 працівників здобувають корекційну спеціалізацію. Наша основна мета — це якісна корекційна освіта. У нас проходять навчання діти з різними життєвими історіями, тому до кожної дитини підходимо індивідуально.Коли я бачу що дитина адаптується у нас та проявляє себе у навчанні і соціальному житті школи – це найвища оцінка нашої роботи. Тоді я розумію що ми рухаємося в правильному напрямку.”

Досвідом багаторічної співпраці поділилася завідувач обласної Психолого-медико- педагогічних- консультацій (ПМПК) – Надія Іванівна Шмагай:

“В цій школі-інтернаті навчаються діти з усієї області. Є історії учнів, які змінили декілька навчальних закладів, а адаптуватися змогли лише в Тучині. Ми працюємо з сім’ями і відслідковуємо історію кожної дитини яка потребує корекційної освіти. Тому бачимо тенденції у розвитку дітей та отримуємо чисельні відгуки від батьків про навчальні успіхи та позитивні зміни у поведінці дітей. Слід відзначити що керівництво закладу дбає не тільки про навчальну програму та побут дітей, а й активно співпрацює з волонтерами та організаціями організовуючи цікаві та пізнавальні екскурсії та майстер-класи для своїх вихованців.”

День проведений у стінах школи-інтернату запамятався для мене допитливим та веселими дітлахами, неймовірно душевним та небайдужим колективом закладу і звісно концертом, відео з якого переглядаю безліч разів та поділюся з Вами у наступних публікаціях.

, , , , переглядів: 580

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *