У горе-матері пес води заслужив, а рідна дитина – ні

05.02.2018

У горе-матері пес води заслужив, а рідна дитина – ні

,Неповнолітня мати залишила свою 9-місячну дитину одну вдома, а сама цілий тиждень гуляла і веселилась з одногрупниками в гуртожитку. Дитина померла від голоду і зневоднення.

в Росії мати заморила дитину голодом

17-літня жителька російського Ростова Вікторія Кузнєцова, яка заморила голодом власне немовля, отримала всього шість років тюремного ув’язнення. Вирок неповнолітня підсудна слухала з байдужим виразом обличчя, пише видання «Дейлі Мейл».

Дівчина пояснила, що син не давав їй висипатися у нічний час, а через догляд за ним вона не могла веселитися з друзями. Тому замкнула дитину в кімнаті і тиждень розважалася з компанією в студентському гуртожитку. 9-місячний Єгор, покинутий матір’ю, вмер з голоду.

Кузнєцова планувала вбити сина, відколи почала вчитися у коледжі, це довела сторона обвинувачення. Невдовзі після того, як чоловіка малолітньої горе-матері призвали в армію, вона поклала маля у візочок, зачинила двері і подалася навідати друзів. У підсумку цілих сім днів тинялася гуртожитками коледжу з гулянки на гулянку, в той час як її малюк вмирав голодною смертю. Правда, один раз таки повернулася додому – дати води собаці.

Згідно з висновком судмедексперта, причиною смерті дитини стали зневоднення і голод. Зі слів поліцейських, коли дитину знайшли всередині будинку Вікторії, він уже був мертвий, хоча його очі все ще були розплющені від жаху.

 

, , , , , переглядів: 2 179

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *