У Львові вчительку зобов’язали заплатити 300 тис. грн батькам учня, який викинувся з вікна

27.02.2018

У Львові вчительку зобов’язали заплатити 300 тис. грн батькам учня, який викинувся з вікна

Апеляційний суд Львівської області зобов’язав колишню викладачку фізкультури школи-інтернату №1 імені Богдана-Ігоря Антонича у Львові заплатити 300 тис. грн сім’ї 9-річного учня, який випав з вікна у її кабінеті та загинув.

Як повідомляє Zaxid.net, суд залишив у силі вирок, винесений суддею Франківського райсуду наприкінці серпня 2017 року.

Згідно з рішенням суду, вчителька неналежно виконувала свої обов’язки. Її засуджено до одного року умовно та зобов’язано відшкодувати кожному з батьків загиблого учня по 150 тис. грн.

Сторона обвинуваченої наполягає, що вчителька не повинна нести відповідальності за загибель хлопчика, оскільки інцидент стався після занять і хлопчика передали мамі. Окрім того, батьки приховали від адміністрації школи інформацію про психічні розлади у дитини. Зокрема, у нього був нездоровий потяг до вікон.

Трагедія у львівській школі-інтернаті сталася ще у грудні 2014 року. Після заняття з лікувальної фізкультури мама залишила дитину у коридорі, а сама пішла в кабінет класного керівника.

Хлопчик попросився до кабінету інструкторки з фізкультури. Вчителька йому дозволила, однак невдовзі на кілька хвилин залишила приміщення. Повернувшись назад, вона виявила, що хлопчик відкрив вікно і випав із третього поверху.

, , , , , переглядів: 116

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *