У мами хлопчика “здали нерви” і вона сама покарала кривдників сина

27.01.2018

У мами хлопчика “здали нерви” і вона сама покарала кривдників сина

Ситуація, яка є лише “верхом айсберга” трапилась у Херсоні. У мами хлопчика “здали нерви” і вона сама покарала кривдників сина. Та вони стверджують, що хлопчик сам провокував їх своєю поведінкою. То хто ж прав, а хто винен у цій ситуації? Розбиратимуться правоохоронці. Розповідає ТСН 

у Херсоні жінка надавала стусанів школярам

В сюжеті ТСН йдеться про те, що у Херсоні мама 5-класника прийшла до школи і надавала стусанів учням старших класів, а діти, що стали свідками, зняли це на відео. Тепер із учасниками конфлікту розмовляють правоохоронці.

Жінка прийшла в кабінет, де були учні 7 класу. Проте вони заперечували знущання з її сина – казали, що той сам спровокував конфлікт. “Якщо хоч одна волосина з моєї дитини впаде, я тебе розірву. Ти затямив? Ти! Затямив?”, – кричала мама 5-класника на одного з учнів.

Олена Тимошенко не приховує, що готова й далі захищати свого сина, бо той неодноразово скаржився на старших школярів і черговий випадок став останньою краплею. “Він мені подзвонив по телефону. Він плакав, що мама, мене б’ють семикласники”, – розповіла вона.

Директор школи викликала патрульних, бо, за її словами, жінка поводилася неадекватно. “Людина на наші вимоги, дорослих людей, адміністрації, не реагувала. Ми викликали поліцію, поліція приїхала через годину”, – каже директор середньої школи № 36 Вікторія Соловйова.

Учні ж звинувачують у конфлікті один одного. “П’ятикласники почали світити лазерною указкою нам в обличчя. Ми зробили зауваження – він виходить і починає мене бити. Ну, я його відштовхував”, – твердить учень 7-го класу Данило Рожковський. Батьки ж 5-класників запевняють, що старші хлопці постійно чіпляються до молодших. “Вони всіх, це ж не тільки цих двох. Батьки мовчать. От мамочка навіть прийшла, говорить за спиною, а на камеру сказати боїться”, – твердить мама одного з 5-класників Аліна Кулькова.

Батьки побитих 7-класників написали заяви до поліції, а правоохоронці відкрили провадження за завдання легких тілесних ушкоджень. “Після проведення судово-медичних експертиз буде перекваліфіковано, або ж продовження розслідування за вказаною статтею. Та у разі доведення вини маму буде притягнуто до кримінальної відповідальності”, – розповіла начальник відділу ювенальної превенції ГУНП у Херсонській області Тетяна Пшонь. Мами 5-класників також вирішили добиватися справедливості за допомоги правоохоронців і написали заяви на 7-класників.

Джерело: tsn.ua

, , , , переглядів: 461

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *