У Рівному для першокласників влаштували свято успішного навчального року

11.10.2017

У Рівному для першокласників влаштували свято успішного навчального року

Трішечки більше ніж місяць, триває новий навчальний рік. Після тривалих літніх канікул доволі не просто включитися в активний навчальний процес, особливо першокласникам, які 1 вересня лише сіли за шкільні парти.

Оксана Лозова Оксана Лозова

Отож ми вирішили що вони заслуговують на позачергове та позаурочне дозвілля. Щасливчиками стали учні перших класів Тучинського навчально-реабілітаційного центру. Минулого тижня Видавничий дім “ОГО” спільно з Мультиплекс Кіноцентр “Ера” організували дозвілля для новоспечених школяриків, а саме перегляд мультфільму Lego Фільм: Ніндзяго.

Оксана Лозова Оксана Лозова

Але виділити лише один з двох класів першачків неправильно і несправедливо. На запропоновану ініціативу радісно відгукнулася хороший друг нашого сайту Оксана Василівна ЛОЗОВА, голова Рівненської територіальної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Оксана Лозова

Похмурий вівторковий ранок прикрасили дитячі посмішки, адже вже біля шкільного автобуса, яким приїхали дітки, їх зустрічали з повітряними кульками Оксана Василівна та її однопартієць Володимир Ковальчук, депутат обласної ради.

Оксана Лозова

Кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство, та є дітки особливі, в нашому випадку – діти з особливими освітніми потребами. В основному, вихованці центру проживають в навчальному закладі, забирають у родини їх лише на вихідні. Багато діток з неблагополучних родин. Саме тому, учні таких закладів потребують уваги та небайдужості до дитячих сердець.

Оксана Лозова

Побутує думка, що головне для таких дітей це хороші умови навчання, та проживання. Так, з цим важко не погодитися. Проте є речі які не менш важливі, таким діткам необхідно відчувати свою потрібність. Адже навіть незначна, на наш дорослий розсуд, дрібниця, може настільки закластися в дитячому серці та стати вирішальною у виборі майбутнього цією маленькою людиною.

Оксана Лозова

Оксана Лозова та Володимир Ковальчук не просто оплатили вхідний квиток на перегляд мультфільму, вони влаштували для діток справжнє свято, з яскравими повітряними кульками та смачнющим попкорном, а саме головне зі щирим дитячим сміхом та яскравими еміціями. 

Оксана Лозова

Що може бути кращим за дитячу усмішку? Напевне лише одне — бажання подарувати такі усмішки якомога більшій кількості дітлахів.

, , , переглядів: 418

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *