У Рівному презентували нову “Біблію для дітей”

17.07.2018

У Рівному презентували нову “Біблію для дітей”

16 липня відбулася презентація нової “Біблії для дітей” у Рівному. Презентували видання в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці по вулиці Короленка 6. Саме в інтернет-центрі “Окуляр”  вперше побачили видання надруковане шрифтом Брайля – “Біблія для дітей. Заплющ очі. Дивись серцем”. Біблія була створена для дітей з інвалідністю по зору. Видання не для продажу.

 

Біблію для дітей отримали навчальні заклади Рівненської області. Заклади, які займаються з дітками з проблемами зору та незрячими. А також буде передана сім’ям, де є незрячі дітки.

Біблія для дітей була освячена главою Української Греко-Католицької Церкви. Освячували видання Блаженніший Святослав у співслужінні з Преосвященним Владикою Йосифом Міляном, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. Представив “ Біблія для дітей. Заплющ очі. Дивись серцем” керівник проекту Ростислав Комаренко. Ілюстрації до книжки зробила Ганна Гут.

Варто знати, що “Біблія для дітей” була презентована 22 травня 2018 року у Києві, приурочена до вшанування Біблії в Україні.

 

 

 

, , , , , , , , , , , , переглядів: 158

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *