У Рівному розпочато сезон знижок

09.08.2018

У Рівному розпочато сезон знижок

 

Довгоочікуваний, приємний сезон знижок прийшов у Рівне. Майже у кожному магазині майорять бірки зі слово Sale, що означає знижка. Тому у нашій статті ми поговоримо, як витрачати кошти з розумом.

Підготовку до витрат варто почати заздалегідь. Конкретно обдумати, які речі вам будуть потрібні на, що варто звернути увагу. Перебрати свої полиці, та залишити тільки те, що варте вашого гардеробу.

Тут вам допоможе старий, добрий метод – написати список. Наступний крок заздалегідь підібрати, що вам подобається та чекати знижки. Не розчаровуйтеся якщо річ вас не дочекалася. На її зміну прийде інша і я впевнена потрібна вам.

Не піддавайтеся загальному ажіотажу. І не хвилюйтеся всього вистачить усім. Також варто оцінити ваш вибір і тут допоможе оцінка моделі в примірочній. Зрозумійте на скільки вам потрібна ця річ, на скільки вона вам пасує і чи варта вашої уваги.

 Додаткові знижки, 1+1=3 та ще інші цікаві акції наводять вас саме на такі думки: Хай буде, колись пригодиться, хороша ціна. Знову ж таки зупиніться та обдумайте все, і якщо відповідь позитивна, то купуйте. Якщо по принципу Хай буде” – йдіть далі. Доречі тут можна скористатися певним лімітом коштів. Так, як ви зазделегідь запланували та написали список, то можна і прикинути яку суму будемо витрачати. Тому у гаманець кладімо не більше грошей чим ви запланували. Також можна скористатися способом відкласти річ, яка вам сподобалася і якщо ще через певний час ви відчуваєте гостре бажання купити, тоді купуйте.

Писи: Ми, жінки любимо знижки та ярлички з назвою ”Sale”, бо ж бувають дні коли нам нічого надіти! Гарних та приємних закупів, насолоджуйтеся прогулянками по бутіках.

, , , , , , переглядів: 408

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *