У Рівному школярі стануть волонтерами заради порятунку трьох дітей

15.12.2017

У Рівному школярі стануть волонтерами заради порятунку трьох дітей

Сьогодні, 15 грудня о 12 годині на майдані Незалежності школярі всіх навчальних закладів міста торгуватимуть на благодійному ярмарку.

Діти будуть продавати виготовленні власноруч новорічні прикраси та різноманітні солодощі. Рівняни мають змогу стати благодійниками, придбавши вироби чи смаколики у дітлахів. Адже всі виручені кошти будуть спрямовані на лікування трьох школярам з Рівного.

Четвертий рік поспіль у Рівному перед новорічними й великодніми святами діти виходять на майдан Незалежності з власноруч зробленими виробами і пропонують рівнянам купити їх, а виручені кошти віддають своїм ровесникам, які потребують їх на лікування, – розповіла заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. – Чому так багато рівнян довіряють цьому ярмарку? А все тому, що там все прозоро і можна бути спокійним за кожну гривню: вона справді потрапить до хворих дітей. Коли все максимально продано, представники всіх шкіл з вирученими коштами йдуть до Центру Надії, де рахують гроші всі разом.

Ця добра традиція здійснюється за підтримки міської влади, управлінь освіти та сім’ї, молоді й спорту і, звичайно, головних ідейних натхненників і виконавців – школярів.

Такі ярмарки підкреслюють, що світ не без добрих людей, – каже один із активних учасників ярмарку, одинадцятикласник гімназії «Гармонія» Георгій Красько. – Всі гуртуються, випікають, готують різноманітні вироби. І все безкорисливо, аби зібрати гроші дітям. Це велика справа, і ми раді, що у нас є можливість допомогти. Закликаємо всіх не бути байдужими.

школярі у Рівному торгуватимуть на ярмарку

Усі виручені на благодійному ярмарку кошти будуть передані на лікування дітям. А це:

Іванка Тарасюк – другокласниця 4-ї школи. Потребує термінової трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку. Це можуть зробити ізраїльські лікарі. Вартість лікування становить щонайменше 130 тисяч євро.

 Марта Григорчук – учениця 25-ї школи. Дівчинка навчається у сьомому класі і нині бореться з онкологічним захворюванням.

Владислав Старко – учень 6-ї школи. Хлопець – інвалід дитинства. Тепер потребує складної вартісної операції на нирках, яку можуть провести у Києві.

  15 грудня ми можемо їм допомогти. Запрошуємо всіх небайдужих рівнян прийти на майдан Незалежності і придбати дитячі вироби на благодійному ярмарку, який триватиме з 12 до 15-ї години.

Джерело: 7 днів

, , , переглядів: 841

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *