У Рівному від анорексії померла 14-річна школярка

05.05.2017

У Рівному від анорексії померла 14-річна школярка

Ще до початку навчального року вона вирішила «скинути декілька зайвих кілограмів», а вже за деякий час ситуація вийшла з-під контролю, пише «Експрес». Стан здоров’я дитини раптово погіршився. На жаль, лікарі не змогли врятувати життя школярки.

У школі, де після літніх канікул помітили худорлявість дитини, розповідають, що на емоційному чи фізичному стані дівчини це не позначалося. Учениця була відмінницею, цікавилася іноземними мовами, а ще брала участь у різних олімпіадах. “Спілкувалася з вчителями навіть під час зимових канікул, адже готувалася до нових конкурсів і загалом мала амбітні плани на життя, – кажуть учителі. – А після приїзду з-за кордону, де дівчинка була з навчальним візитом, хвороба стала прогресувати. Відтоді дитина перебувала під постійним наглядом лікарів”.
З 14-річною дівчиною неодноразово проводили бесіди щодо доцільності схуднення у такому віці. Також контактували з її батьками. Однак усього за декілька місяців розумна, красива, життєрадісна дівчинка “згоріла на очах”.
“За цим фактом повідомлення до поліції надходило. Його розглянули відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, – каже Марія Юстицька з ГУ НП області. – Кримінальне провадження не відкривалося”. Відомо, що сім’я в загиблої благополучна, батьки працюють.
Анорексія — захворювання, характерне критичним зниженням маси тіла, часто небезпечним для життя, втратою апетиту. Часто виникає на нервовому грунті (нервова анорексія, вона ж – невротична анорексія), особливо в дівчат і молодих жінок, одержимих бажанням схуднути. Анорексію часто супроводжує підвищене почуття голоду, булімія.

, , , переглядів: 2 066

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *