У Рівному відбудеться відкриття Школи для дітей із синдромом Дауна

11.05.2017

У Рівному відбудеться відкриття Школи для дітей із синдромом Дауна

21 травня у  Рівному відбудеться відкриття Школи профорієнтації «BabySun». Стараннями команди ініціативних лідерів зі всієї України у місті з’явиться заклад для дітей із синдромом Дауна.

 Щороку у нашій країні народжується близько 450 дітей із зазначеною генетичною аномалією. Відтак, очільники проекту мають на меті створити школу профорієнтації для «сонячних» дітей, навчання у якій зможе забезпечити  їм повноцінне життя, зокрема, допоможе знайти роботу в майбутньому.

Основна діяльність навчального центру – якісна реабілітація, адаптація та соціалізація особливих дітей.

Потрібну інформаційну підтримку отримають і  батьки сонячних дітей.  З допомогою галузевих експертів вони дізнаються про всі права та нові можливості для їхньої дитини.

Чому дітям із синдромом Дауна необхідний спеціальний навчальний центр?

На сьогоднішній день діти із синдромом Дауна відвідують різні школи для особливих дітей, але, на жаль, вони не отримують тих практичних навиків, які б допомогли їм відчувати себе повноцінними людьми, зокрема, досягти максимального професійного зростання.

Відтак, у начальному центрі профорієнтації діти щоденно будуть займатися зі вчителями реабілітологами та іншими спеціалістами. Діти старшої вікової категорії  зможуть навчитися прибирати, готувати і багато іншого. Навчальний центр професійної орієнтації допоможе дітям вести самостійний спосіб життя у майбутньому.

Особливості навчального центру «Baby Sun»

Навчальний центр професійної орієнтації буде мати декілька кімнат зі спеціальним обладнанням, де діти зможуть навчатися – формувати навички письма, лічити, читати та малювати.

Окрім цього, будуть кімнати, у яких вони зможуть розвиватися фізично, до прикладу, танцювати.

Навчання у «BabySun» здійснюватиметься за наступними напрямками:

  • Робота в офісі. За ресепшеном діти навчаються зустрічати гостей. Також їх навчають користуватися таким приладдям, як ламінатор, принтер, ноутбук, брошурувальною машиною, різаком та іншими.
  • Робота в кафе. Тут діти прийматимуть та обслуговуватимуть гостей, здійснюватимуть сервірування столу, будуть приймати замовлення.
  • Кухня. Сонячні діти зможуть навчитися мити та витирати посуд, готувати різні страви, користуватися блендером, міксером, кавоваркою та іншими приладами.
  • Побутово-господарські роботи. Учні зможуть навчитися використовувати пральну машину, пилосос, сушарку. Також на території школи є вітрина магазину, де учні будуть освоювати виставляти та класифікувати товар.

Це не просто проект- це особистий вклад у розвиток нашої країни, в кожну особливу дитину! Ми допоможемо цим дітям мати яскраве, щасливе, самостійне життя! Ви можете стати частиною нашої мрії! Створюємо впевнене майбутнє наших дітей разом!

Благодійну допомогу ви можете перерахувати за такими реквізитами:

Отримувач:          Майдан Володимир Антонович
Рахунок:               5168757280153604

Банк:                     «ПРИВАТБАНК»

Більше інформації про школу ви можете дізнатися за цим посиланням:

http://www.sunchild.com.ua/

Ми  в соцмережах:

https://vk.com/babysun.rivne

https://www.facebook.com/babysun.rivne/

Координатор проекту  Олена Загиней

Голова асоціації батьків інвалідів –  Оксана Титечко

, , , , переглядів: 485

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *