Унікальна «Ялинка з легендою» чекає на гостей у Рівненському драмтеатрі

25.12.2017

Унікальна «Ялинка з легендою» чекає на гостей у Рівненському драмтеатрі

З 24 грудня по 10 січня у Рівненському драмтеатрі відбуватимуться традиційні новорічні ранки для дітей та показ казочки.

Особливістю цьогорічного свята є справжня жива ялинка, яка має свою цікаву історію. Колись її посадив легендарний мер Рівного Віктор Чайка, а тепер дерево даруватиме радість сотням дітей, які прийдуть на свято протягом новорічного сезону.

«Ялинка з легендою»

Ініціатива подарувати деревце театру належить дружині колишнього мера Рівного Віктора Чайки – Любові Михайлівні Чайці. Дарительниця розповідає, що довго роздумувала, кому подарувати цю ялинку. Колись її власноруч посадив у дворі свого будинку Віктор Чайка. Нині дереву вже більше 10 років, і останнім часом воно почало дуже швидко рости вгору, заважаючи лініям електропередач. Скаржилися на нього і сусіди, тож ялинку було вирішено прибрати.

«Ялинка з легендою»

Звісно, шкода трохи, але що зробиш – такий вже вік її, – пояснює Любов Чайка. – Тому в цьому році я вирішила не просто спиляти, а подарувати ялинку дітям на новий рік. Думала, можливо, в якийсь дитячий будинок віддати чи ще кудись. А потім  подумала: в театрі завжди багато діток на свята, то, напевно, це найкраще місце для неї. Запропонувала Володимиру Петріву – і він, звісно, погодився. Тоді звернулась за дозволом спиляти дерево в міську раду… І тепер дуже рада, що діти можуть потішитись біля живого дерева, бо натуральне не порівняти зі штучним.

«Ялинка з легендою»

«Ялинка з легендою» – так називають новорічну красуню в театрі і дуже радіють, що вперше за багато років мають живе дерево на свято. Висота ялинки 8 метрів, а запах хвої розноситься на весь другий поверх, де вона стоїть. Тож біля святково вбраного дерева вже чимало охочих сфотографуватися.

«Ялинка з легендою»

Як розповідає завідуюча літературною частиною драмтеатру Ірена Боровець, біля ялинки відбуватиметься традиційне театралізоване дійство з іграми і забавами для дітей, хороводи, танці і, звісно, конкурс найкращого костюма. Показуватимуть цьогоріч і казочку – «Золоте курча», цікаву, музичну, повчальну, бо у театрі завжди дбають, щоб діти не тільки відпочили, а і чомусь навчилися.

Новорічні ранки триватимуть до 10 січня, і в цей період театр планує прийняти понад 10 тисяч дітей.

А от ялинка, кажуть, буде стояти до останнього. Коли вже почне осипатися, її гілочки зріжуть і віддадуть в зоопарк, де ними харчуються тварини. Таким чином її життя матиме ще й таке продовження.

«Ялинка з легендою»

– Думаю, Віктор Чайка десь там дуже радіє, що його справа має таке продовження – він завжди старався для блага міста. І це насправді чудово, адже у нас на святі відпочити і побавитися біля живої ялинки можуть і діти-сироти, і діти атовців, і різні малозахищені верстви населення. Скільки існує театр, ми завжди бавимося біля ялинки. Можливо, колись давно-давно і ставили живу, але останніми роками завжди була штучна. А ця  – з легендою, –  з теплотою говорить Ірена Боровець.

«Ялинка з легендою»

Окрім ялинки у театрі вперше в цьому році відкрили і Різдвяний вертеп, виготовлений колективом драмтеатру під керівництвом художниці Алли Локтіонової. Всі персонажі зроблені вручну, і процес їх виготовлення тривав більше року. Планується, що з кожним роком вертеп буде поповнюватись новими персонажами та ідеями.

У драмтеатрі запрошують усіх рівнян, незважаючи на те, чи запрошені ви на новорічні вистави, прийти і просто так насолодитися Різдвяним вертепом і ялинкою та зробити фото.

Джерело: golosno.com.ua

 

, , , , , переглядів: 585

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *