В якому віці краще відправляти дитину до школи? Досвід рівнянок

15.07.2017

В якому віці краще відправляти дитину до школи? Досвід рівнянок

Нещодавно на нашому сайті ви мали можливість ознайомитися із темою – коли краще віддавати дитину в перший клас, 6 чи 7 років? Сьогодні ж пропонуємо вам ознайомися із думкою та досвідом матусь рівнянок, для яких питання вибору було дуже актуальним. Ось що кажуть наші респонденти:

Олена:
– Питання щодо оптимального віку для школи, було для мене дуже актуальне, адже день народження у мого сина 12 вересня, тобто на 1 вересня йому було не повних 6 років. Я довго зважувала всі аргументи. За результатими діагностики хлопчик був готовий до школи по всіх показниках (фізично, інтелектуально, соціальна сфера). Мабуть, найбільш вагомим для мене було те, що переважна кількість дітей з його групи у садочку йшли до першого класу. Таким чином, я надіялась на кращу адаптацію у вже майже знайомому йому колективі. Нині ми перейшли вже у третій клас. Проблем із навчанням не маємо.

Оксана:
– Мій син пішов до школи у повних 7 років. Він у нас невеличкого зросту і був хворобливим. Це і були основні аргументи.

Наталія:
Ми пішли в школу в 6,3.  Після садочка складно перелаштуватися і в шість, і в сім років. Якщо ж дитина зовсім не готова до школи в шість років (а таке буває дуже рідко), то це повинен визначити спеціаліст. Діти повних шести років і без кількох місяців шести суттєво відрізняються.

Ірина:
Сучасні діти й так дуже рано дорослішають, навіщо позбавляти їх можливості довше побути дитиною? Навчальна програма заскладна для шести річок. В семирічному віці дитина більш свідомо і відповідально підходить до навчання. У переповнених класах важко й семирічкам, а що вже говорити про молодших.

6 чи 7? Оптимальний вік для 1 класу

Мілана:
– Навіщо рватися попереду всіх? Ми  ішли в школу в 7-8 років. Самі відкривали двері ключем, підігрівали обід, загалом були доволі самостійними. А сучасні діти? Чи всі мами можуть відпустити свою дитину гуляти без супроводу? Чи кожна дитина в 6,5 розігріє собі обід? Зараз не 30-40-і роки, грамоти встигнуть навчитися всі. Не спішіть, не лишайте, мамочки, дітей дитинства.

Олена:
Нам в плані вибору було простіше – обидві дитини серпневі. Але коли батьки сумніваються, я думаю, в першу чергу треба запитати думку вихователів в садочку. Хто, як не вони бачать готовність дитини до школи. Далі можна поспілкуватися зі шкільним психологом, він теж багато що може підказати. Найгірше, що можна зробити, прийняти рішення без допомоги фахівців. Ми, батьки, в більшості своїй, не є об’єктивними і не завжди можемо прийняти вірне рішення.

А яку думку маєте Ви? Які аргументи були вагомими для Вас?

, , , переглядів: 1 439

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *