Ванночки для купання. Вибираємо найкраще для малюка

07.06.2017

Ванночки для купання. Вибираємо найкраще для малюка

Перші місяці життя новонароджений потребує особливого догляду. І до основних щоденних процедур належить купання. Почасти вибір ванночки  для батьків нелегкий процес, адже сьогодні ринок пропонує нам величезний асортимент товару, що просто ставить нас у глухий кут.
Одже, як вибрати ванночку, щоб вона не тільки була по кишені сім’ї, безпечною для малюка, а також прослужила якомога довше? Давайте спробуємо розібратися.

Вибираємо ванночку

Читайте також: Раннє плавання – розвінчуємо міфи

Спочатку розглянемо основні види ванночок:
• анатомічні;
• класичні;
• надувні;
• антибактеріальні;
• встановлюються у ванну і душові кабіни.

Анатомічні
Представляють собою пластмасову конструкцію з вбудованою анатомічною гіркою, яка забезпечує надійну фіксацію малюка, не даючи йому зісковзнути. Цей варіант найбільш популярний серед молодих сімей, так як купання малюка можливо поодинці, без допомоги другого дорослого. Та й до того ж купання дитини можливо в ній і у більш старшому віці, 6-8 місяців, коли вона починає міцно сидіти.

Класичні
Цей варіант є маленькою пластмасовою копією дорослої ванни. Вона не має вбудованих гірок та інших пристосувань для фіксації малюка, тому купання в ній дитини поодинці неможливо. Адже необхідно комусь його притримувати. Класичну ванночку можна встановити на дерев’яну решітку в дорослій ванні, поставити на стільці або на підлогу. Має легкий вагу, тому її перенесення з місця на місце не складе ніяких труднощів.

Надувні
Надувні дитячі ванночки з’явилися на ринку не так давно, проте вже встигли завоювати свою популярність. Вони не займають багато місця і є оптимальним варіантом для маленьких квартир, де немає вільного місця для зберігання звичайних дитячих ванн. Досить протерти її після купання, здути і прибрати.
Мають вони різні кольори, форми і розміри. Також існують удосконалені надувні ванночки, які мають вбудовану надувну анатомічну гірку.

Вибираємо ванночку

Антибактеріальні
Такі конструкції зовнішнім виглядом ні чим не відрізняються від класичних дитячих ванн. Єдина їх відмінність – це антибактеріальне покриття, яке перешкоджає утворенню і накопиченню бактерій.

Встановлювані у ванній і в душових кабінах
Такі варіанти ванночок для купання новонароджених мають кріплення біля основи, за допомогою яких вони фіксуються на поверхні дорослої ванни або душових кабін, що запобігає їх зісковзуванню. Зручні вони тим, що немає необхідності носити теплу воду або зливати її відрами, а також для того, щоб купати малюка, не потрібно нахилятися, що теж є великою перевагою.

Читайте також: Чистота перш за все. Доглядаємо за дитячими іграшками

Чому не можна купати малюка в дорослій ванні?
Цим питанням, напевно, задаються новоспечені батьки. Купати малюка в дорослій ванні можна. Однак у цьому випадку за нею необхідно здійснювати ретельний догляд, використовуючи антибактеріальні миючі засоби. Також для того, щоб набрати дорослу ванну, необхідно багато води. В дорослій ванні малюк може вислизнути з рук батьків. До того ж при купанні малюка дуже часто використовують різні антисептичні трави, через яких колір дорослої ванни може дуже сильно змінитися. Так що краще всього придбати дитячу ванночку, адже малюка необхідно купати щодня впродовж всього першого року.

Читайте також: Що потрібно дитині для щастя?

Фото взято з мережі Інтернет.

, , , переглядів: 464

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *