Вдосконалена електронна система реєстрації в дошкільний навчальний заклад уже в Львові. А чи чекати в Рівному?

19.04.2017

Вдосконалена електронна система реєстрації в дошкільний навчальний заклад уже в Львові. А чи чекати в Рівному?

У Львові вже працює вдосконалена електронна система реєстрації в дошкільний навчальний заклад. Рішення про зарахування в дитячий садок тепер приймає не директор закладу, а автоматизована система.
Щоб зареєструвати дитину, батькам потрібно лише зайти на відповідний сайт та обрати функцію «Зареєструвати». Спочатку створюється свій власний кабінет, в якому зазначається електронна адреса, номер мобільного телефону, прізвище, ім’я, по батькові батька чи матері та їх належність до пільгової категорії.
Після того, як батьки зареєструються, аналогічно заповнюється бланк. Необхідно також вказати серію та номер свідоцтва про народження, та вибирати із календаря день та рік народження дитини. В останню чергу батьки вказують рік із бажаною датою зарахування дитини до дитячого садочку.


Ви скажете: «А в чому ж полягає вдосконалення?», адже електронна реєстрація вже існує по всій Україні. Розгляньмо як формуються групи за оновленою системою.
Формування груп відбуватиметься відповідно до дати реєстрації та пріоритетності. Під час реєстрації батьки виставляють за пріоритетом три дошкільні навчальні заклади, куди б хотіли віддати дитину.
Вже 11-го травня електронна система почне опрацьовувати дані. Орієнтовно упродовж 5-ти днів опрацьовуватиметься перша лінія. За наступні п’ять – система пропрацює другу лінію, далі – третю.
Якщо дитина потрапить до бажаного дитячого садка за результатами опрацювання першої лінії, батькам автоматично буде надіслано повідомлення на електронну пошту, яку вони вказали у своїй заявці. Додатково про зарахування дитини повідомлятимуть за допомогою SMS.
Якщо, через брак місця, дитина не потрапить до закладу, вказаного у першому пріоритеті, система за наступних кілька днів опрацьовує другу лінію та наступний садок. Про зарахування дитини знову ж таки повідомлять листом на електронну скриньку та через SMS-повідомлення.
Після зарахування дитини, всі наступні лінії та пріоритети скасовуються. В такий спосіб черга рухається. Дитина може бути влаштована лише до одного дошкільного закладу.
В разі, коли дитина не потрапила до жодного садка через брак місця, електронна заявка батьків буде перенесена на наступний навчальний рік. Їм не потрібно буде нічого робити.
Погодьтесь, те що ви обираєте три навчальні заклади, а не один, значно збільшує шанси, що ваша дитина потрапить до дитячого садочку саме на той рік, який ви запланували.
Будемо надіятись і чекати, що дана система буде працювати й в нашому місті Рівне)))

Джерело: http://tvoemisto.tv/

, , , , переглядів: 535

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *