Ви досі жартуєте? 37.2 для чоловіків це серйозно!

14.12.2017

Ви досі жартуєте? 37.2 для чоловіків це серйозно!

Всім жінкам добре відомий старий та бородатий вірш про чоловічу температуру 37.2. Слабка половина людства полюбляє покепкувати з чоловіків, що страждання чоловіків під час звичайнісінької простуди, та від банальної температури значно перебільшенні.

Але не все так просто! За дослідженнями канадських лікарів, чоловіки значно важче ніж жінки переносять вірус, а також складніше відбувається сам процес лікування.

У чоловіка температура 37.2

Канадський лікар Кайл Сью виявив, що симптоми застуди проявляються у чоловіків гостріше, ніж у жінок: “Чоловіки не перебільшують із симптомами. Вони мають більш слабку імунну систему, аніж жінки”.

Досліди, проведенні у Гонконгу та США, продемонстрували, що чоловіки мають більший ризик госпіталізації та навіть смерті через грип.

У чоловіка температура 37.2

Вчені також стверджують, що після перенесеної хвороби, чоловіки потребують більшого часу для відновлення, ніж жінки.

Гостру реакцію чоловіків на застуду, вчений Кайл Сью пояснює відмінним від жінок гормональним фоном: “Жіночий” гормон естроген забезпечує надійний захист від подібних вірусів”.

 

Ця теорія має наукове обґрунтування. У 2016 році, вчені, використовуючи чашку Петрі (пласка ємність, яку використовують мікробіологи та хіміки) впливали естрогеном на чоловічі та жіночі клітини носової порожнини. Після цього, клітини заразили вірусом грипу. Виявилося, що естроген дійсно понижує вміст вірусу, але впливає він лише на жіночі клітини.

У чоловіка температура 37.2

Вченим також вдалось виявити, що “чоловічий” гормон тестостерон має повністю протилежну дію до “жіночого”: він пригнічує імунну реакцію організму на вірус.

Джерело:  theguardian.com

, , , переглядів: 1 322

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *