Ви мрієте про домашнього улюбленця, а батьки проти? Що робити?

16.05.2017

Ви мрієте про домашнього улюбленця, а батьки проти? Що робити?

Думаю, більшість дітей мріють про яку-небудь домашню тварину? І це не дивно, адже маленький друг ніколи не образить, завжди буде з ким погратись, який з нетерпінням буде чекати вашого повернення додому і який буде любити вас просто так. Але, переважно відповідь батьків категорична, вони не хочуть бачити тварин в домі. А вам так хочеться)))

Що ж робити?
Пам’ятайте, батьки не безсердечні, а тому їх можна вмовити та переконати. Головне це правильно робити.
Головною причиною такої ситуації є те, що батьки мають страх, що ви кілька днів пограєтесь з «новим членом сім’ї», а надалі весь догляд за тваринкою залишиться за батьками, які й без того мають багато інших турбот. Тому необхідно показати, а точніше довести мамі з татом, що ви готові взяти на себе цю відповідальність.
Для початку подумайте та оберіть, яку тваринку ви хочете бачити в домі? Фраза «Мені все одно хто, цуценя чи котеня! Тільки купіть!» звучить непереконливо, в батьків складеться думка, що це ще одна ваша забаганка, якої вистачить максимум на місяць. Щоб визначитися з вибором, потрібно добре подумати. Чи щасливе буде цуценя, якщо його власник п’ять днів в тиждень до обіду в школі, а після – на гуртках чи в кафе?


Отже, порівнявши всі «за» та «проти» ви опри ділились з вибором. Наступний крок – це вивчення спеціальної літератури про обрану вами тварину. Цим ви покажете батькам, що серйозно до цього відноситесь. Ще й корисно самим буде, допоможе вам вивчити бажання, потреби, особливості поведінки, уподобання в їжі та інше про свого майбутнього улюбленця.
Далі перевірка на вашу щедрість для майбутньої тваринки. Ви повинні наскладати гроші на особисті речі улюбленця (клітку, колесо для бігу, нашийника, поїлка …. в залежності, кого вирішили завести). Гроші потрібно накопичити самостійно! Це обов’язково. Будите випрошувати їх у батьків – настроїте їх проти себе і своєї ідеї.
Попросіть кого-небудь з хороших друзів або родичів подарувати потрібну вам тваринку. Було б добре, щоб ці люди користувалися повагою у ваших батьків. Тоді вони точно не зможуть відмовитись від подаруночка.
Наступна порада підходить для цуценяти або кошеняти. Заздалегідь куплену тваринку, перед самим приходом батьків до дому, садите під свої двері. Якщо у ваших батьків не кам’яне серце, вони не зможуть пройти мимо.

І остання порада – на крайній випадок. Якщо ви все перепробували, поводились правильно (без істерик), і якщо алергії ні на кого немає, а результат нульовий – значить час впасти в депресію. Необхідно добре вчитися, приходити вчасно додому, добре їсти та прибирати в кімнаті. Але все це з великим сумом в очах, на автопілоті. А коли всі справи зроблені, лягайте спати, нехай навіть тільки 6 година вечора. Батьки повинні помітити ваш стан. Тоді вони запитають: «Що з тобою?», ваша відповідь «Нічого …… Просто самотньо». Вони зрозуміють в чому справа, і будуть чинити опір. А ви продовжуйте бути слухняними й старанними з тим же сумом в очах. Рано чи пізно батьки здадуться і придбають довгоочікувану тваринку.

Дорогі батьки, згадайте себе в дитинстві, як більшість з нас, дорослих, несли з вулиці додому маленьких кошенят, милих цуценят і сподівалися, що батьки погодяться їх залишити. Дітям потрібне спілкування з такими вихованцями – це допоможе в них виробити відповідальність за маленького друга, якщо це собака, вона навчить чесності та відданості, кішка – незворушності й незалежності. Знайдіть компроміс зі своїми дітьми.

, , , , , переглядів: 383

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *