Відома ведуча Ольга Фреймут стала казкаркою

15.03.2018

Відома ведуча Ольга Фреймут стала казкаркою

Книжка ведучої вийшла у видавництві Snowdrop, власницею та директоркою якого є сама Фреймут. Книга «Кажан Жан» – сорокасторінкову історія про кажана, який хотів побачити сонце. Казка була написана в потязі дорогою з Риму до Соренто, – вагітна ведуча боялася літати, і витратила час у наземному транспорті на написання історії. Вона уточнила, що записала її в телефоні. Повідомляє Детектор медіа.

Пізніше сюжет був доопрацьований, але основну частину вона написала дуже швидко. Зараз у Фреймут у роботі ще дві книги – дитяча та доросла, про правила етикету. Книгу ілюстрував Кость Лавро, редактором виступила Інна Корнелюк, дизайнером – Галина Букша, а друкували книгу в «Новому друці». Заступниця директора друкарні Надія Квітка яскраво виступила на презентації, розхваливши вимогливість та працьовитість авторки. Наклад книжки – 3 тисячі примірників, зараз вона доступна в інтернет-книгарні Yakaboo, яка виступає ексклюзивним партнером видавництва Snowdrop, нещодавно заснованого Ольгою Фреймут. Іван Богдан, співвласник книгарні, повідомив, що тривають переговори з книжковими мережами «Читай-город» і «Буква».

За словами авторки, ідея книжки виникла на прохання її похресниці Габріели, яка попросила розповісти хрещену «казку про кажана» – історію, майже як в авторів «Вінні-Пуха» й «Аліси». Після написання книжки, яку Фреймут назвала казкою «для дітей і не тільки», чоловік ведучої, генеральний директор Нового каналу Володимир Локотко, став називати її «сказочницей».

На презентації казкарка розповіла, що в планах нового видавництва не лише дитяча література, а й широкий спектр україномовних книг, «які виховують гарний смак» у читача. У тому числі книга, яку сама Фреймут пише в співавторстві з Наталією Адаменко, спеціалісткою з етикету. Також видавництво планує публікацію книг українських авторів, «незаслужено забутих», як сказала Інна Корнелюк. Фреймут додала, що в першу чергу мова йде про твори письменниць, чиї книги не стали широко відомими. Зараз, за словами видавниці, ведуться пошуки «в архівах і бібліотеках».

 

 

 

, , , , , , , переглядів: 367

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *