Відтепер діти під особливим захистом МВС та Нацполіції

06.09.2017

Відтепер діти під особливим захистом МВС та Нацполіції

Меморандум

Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Agriteam Canada підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження ініціативи зі співробітництва у сфері захисту дітей.

Прес-служба МВС України повідомляє, що цей меморандум розрахований на 2 роки. Його реалізація передбачає розробку і тестування навчальних програм із роботи з дітьми, що потім будуть включені до програми підготовки співробітників Нацполіції.

Також буде переглянуто законодавчу базу і функціональне навантаження спеціалізованих підрозділів, розробка неформальних механізмів взаємодії поліцейських з дітьми із запобігання дитячій злочинності та вчинення злочинів проти дітей.

“Для нас дуже важливий цей напрям роботи. Філософія захисту прав людей стала ще більш актуальною, коли ми сформулювали концепцію дій Національної поліції як апарату сервісу та захисту. З новим гаслом “Служити і захищати”, – сказав глава МВС України Арсен Аваков, який узяв участь у підписанні Меморандуму.

Керівник Нацполіції України Сергій Князєв зазначив, що превентивна робота з дітьми є одним з головних напрямів роботи поліції. Питання захисту дітей потребує особливої уваги як з боку поліції, так і всього суспільства. Тому глава Нацполіції окреслив два головних моменти, які правоохоронці прагнуть досягти при реалізації Меморандуму.

“По-перше, це зміна підходів до навчання поліцейських, зокрема, у взаємодії з дітьми. По-друге, плануємо внести низку змін до законодавства щодо врегулювання роботи служби ювенальної превенції – розширити їх функціонал. Це ті предметні кроки, які мають гарантувати повне перезавантаження підрозділу ювенальної превенції”, – зазначив С.Князєв.

У свою чергу голова представництва Дитячого фонду ООН в Україні Джованна Барберіс зазначила, що європейські партнери відзначають значний прогрес України в питаннях захисту прав дітей.

“Ми дякуємо за плідну співпрацю, а також маємо намір посилювати компонент захисту прав дітей, особливо тих дітей, які перебувають у складній життєвій ситуації та у конфлікті з законом. Також ми дуже задоволені тим прогресом, якого досягла Україна в питаннях захисту дітей”, – зазначила Дж.Барберіс.

Вже у вересні на базі МВС України буде створено робочу групу для координації і виконання завдань, передбачених Меморандумом.

Фото взято з мережі Інтернет.

Джерело: http://ua.interfax.com.ua

, , , переглядів: 328

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *