Відвідайте українську Японію та подаруйте масу позитивних емоцій собі й своїй сім’ї)))

30.04.2017

Відвідайте українську Японію та подаруйте масу позитивних емоцій собі й своїй сім’ї)))

Всі ми знаємо, що сакура є символом Японії, квітування якої сприймається як виключно японське традиційне видовище. Ці дерева ростуть лише в Японії та кількох штатах Америки. Однак сьогодні зовсім не обов’язково так далеко їхати, щоб насолодитися цим дивом природи. Адже в наші дні цей райський сад можна спостерігати в закарпатському містечку Ужгород.


Період цвітіння японської вишні припадає на кінець квітня – початок травня. Це неймовірно захопливе видовище, особливо коли настає пік цвітіння – гілки сакури вкриваються пишними рожевими квітами.


Алея сакур в Ужгороді є найбільшою в Європі, яка тягнеться вздовж берега Ужа, на Православній та Київській набережних. Всього чисельність складає близько двох тисяч дерев. З’явилися екзотичні дерева в Ужгороді ще в 1923 році, вони були привезені з Відня. Навіть існує місцева легенда про появу японської вишні в місті. Згідно з якою, сакуру було вкрадено місцевими жителями, коли японці прямували до імператора Австрії Франца Йосифа I. В подарунок вони взяли дерева сакури. На ніч японці зупинилися в місті Мукачеве. Звістка про незвичайні японські вишні обійшла все місто, натомість відважні закарпатці поміняли вночі саджанці сакури на прості фруктові дерева. Відтоді й росте чарівна сакура в Ужгороді й радує око своїм рожевим цвітом, хоча й не дає плодів, як сподівалися закарпатці.


Цвітіння сакури – явище короткочасне і триває максимуму 2-3 тижні, тому поспішайте відвідати українську Японію – місто Ужгород. Порадуйте себе й свою сім’ю дивовижною красою сакури та не забудьте зробити красиві й унікальні світлини.

Джерело: tochka.net

, , , , переглядів: 709

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *