Відвідування “Кураги” закінчилися швидкою: як дитині в закладі надавали медичну допомогу

21.09.2017

Відвідування “Кураги” закінчилися швидкою: як дитині в закладі надавали медичну допомогу

Рівнянка Яна Ткачук у своєму профіль в соцмережі Фейсбук, поділилася враженнями від відвідування Дитячого розважального центру “Курага”, що знаходиться в ТРЦ “Чайка” по вулиці Гагаріна.

Мама скаржиться на заклад, в якому, по при щоденну величезну кількість маленьких відвідувачів, нікому, та нічим надати першу медичну допомогу

В телефонній розмові пані Яна розповіла:

Нам дуже сподобався заклад, там просторо і весело для малечі, але відношення до своїх клієнтів мене шокувало. Коли дитина впала ніхто з персоналу до нас не підійшов, у сина йшла кров, ми зупиняли її серветками і перекисом-водню, який виявився у однієї з присутніх мам.

До працівників закладу звернулися за допомогою, а саме щоб принесли лід, медикаменти та викликали швидку. Чекали медикаментів доволі довго, як і приїзду швидкої. Дівчата з персоналу, принесли бинт і хлоргексидин та зізналися що аптечки в закладі у них немає, якщо щось необхідно ще вони підуть в аптеку і придбають.

З адміністратором, батьки розмовляли лише телефоном, він сказав що аптечку купував минулого тижня, але персонал розтащив медикаменти”

Варто зазначити, сьогодні дитині накладали шви.

Курага

 

Редакція сайту звернулася до закладу за коментарем.

З усіх зазначених  контактних телефонах, увімкнений був лише один. З початку, ми поспілкувалися з працівницею ресторану, яка стверджувала що нікого в закладі немає, і коментар дати нікому. Дівчина не назвалася, але з ситуацією була знайома і розповіла, що аптечки у них є десь – здається на кухні. А мама вчора, аптечки і не просила, лише лід. Проте після уточнювальних запитань звязок перервався.Але вже за хвилину, на місці зявився, адміністратор закладу Олександр. Саме так він пояснив ситуацію що склалася.

Дитина впала в забороненій зоні, а саме на автодромі, який відгороджений від основного ігрового залу, батьки її не доглянули.

Ми відразу зреагували на ситуацію, принесли аптечку і викликали швидку. В аптечці були таблетки, вата, та хлоргекседин , що ще краще ніж перекис-водню, не було лише бинта, за що я особисто приніс вибачення перед батьками.”

 

, , переглядів: 2 550

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *