“Виховання” скотчем влаштувала вчитель для другокласників

11.11.2017

“Виховання” скотчем влаштувала вчитель для другокласників

Прикрий інцидент стався в одній зі шкіл Кривого Рогу, на уроці хореографії викладачка заклеїла рот скотчем відразу шістьом другокласникам. Пояснює це тим, що діти ніби не дослухали уважно вказівки хореографа.

Батькові одного з учнів, не сподобався таки метод виховання сина, тому чоловік розповів про випадок в одній із соцмереж та пішов зі скаргою до керівництва школи.

“Чесно? Вчинив би з нею недобре. Тому що це наші діти! І я такого не дозволю”, – говорить батько.

Учителька визнала присутність скотчу у виховних цілях і написала заяву на звільнення.

Вона дуже шкодує про цей вчинок і просить вибачення у батьків та учнів. Каже що не думала що невинний жарт зі скотчем буде мати таку реакцію, сподівалась на перевиховання дітвори, натомість діти почувають себе приниженими”. Каже директор школи № 113 Людмила Дегтярьова. 

Адміністрація також переймається втратою шкільного хореографа, адже викладачка працювала з дітьми без плати. До того ж працівника на цю посаду шукали майже два роки, і як довго  доведеться займатись пошуками цього разу невідомо.

Батьки у школі також розділилися на два табори, одні обурені вчинком хореографа, а інші захищають вчителя і кажуть, що діти самі винні та були неслухняними.

“Вона їм свята робила, давала цукерки. Вона у нас навіть гроші не просила! Це підстава, чи я не знаю що. Ми хочемо, щоби вона повернулася”, – кажуть батьки, котрі підтримують хореографа.

Однак навіть ті діти, яким учителька подобається, визнають, що скотч на уроках з’являвся неодноразово – ним учителька лякала дітей. Сама ж викладачка, на прохання своїх захисників повернутись до школи відмовляється на відріз.

Джерело: tsn.ua

, , , переглядів: 542

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *