Вишивання бісером для дітей – користь і переваги!

21.03.2017

Вишивання бісером для дітей – користь і переваги!

Вишивка бісером– це процес який активно задіює роботу рук. На кінчиках пальців, як відомо, розташована величезна кількість нервових закінчень. Якщо їх стимулювати, будуть активізовані всі ділянки і зони головного мозку. Тобто можна сміливо стверджувати, що вишивання для дітей сприяє розвитку їх інтелекту.

Вишивання – це комплексна робота, яка включає одночасну активність дотику і зору. Чим раніше дитина навчиться координувати дії, тим краще для її моторного та психічного розвитку.
Вишивання – це відмінний приклад виду діяльності, який влаштований за принципом «від простого до складного». Освоївши спочатку самі ази, дитина поступово вчиться все більш складними схемами і методам. Почати можна з найпростішого – наприклад, за допомогою самої великої голки зробити кілька стібків на аркуші картону, на який попередньо була нанесена розмітка. Це по силах навіть малечі 3 – 4 років. Та поступово переходити до складніших завдань.

схеми для вишивки бісером схеми для вишивки бісером схеми для вишивки бісером схеми для вишивки бісером

Вишивання, як і будь-яке ремесло— це творчий процес. Навіть найпростіші перші схеми для вишивання, так чи інакше, залишають простір для дитячої фантазії і уяви.

Зараз схеми для вишивки бісером представлені у величезному асортименті, в тому числі і дитячої тематики.

Давнім та надійним партнером та другом нашої редакції є інтернет магазин biser-art  де можна знайти величезний вибір схем на будь-який смак та складність вишивки а також якісний бісер до них.

 

, , , переглядів: 821

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *