Як обрати коляску для двійні: поради та досвід рівнянки

25.01.2017

Як обрати коляску для двійні: поради та досвід рівнянки

Мати дітей – це велике щастя. Водночас є родини, яким пощастило стати батьками відразу двічі за один раз. В таких родинах подвійне щастя, але водночас і чимало проблем та питань, які постають перед молодими батьками.

Одне з питань, яке повинні вирішити батьки насамперед – яку коляску обрати для своїх малюків. Насправді сучасний ринок пропонує багато цікавих варіантів колясок для двійні. Водночас існують підводні камені, на які варто звернути увагу майбутнім батькам.

Рівнянка Ольга – мама двох малюків, яким всього два тижні погодилася поділитися досвідом про те, як обирали транспорт для своїх двійняток.

  • Ми розглядали різноманітні варіанти колясок: починаючи від того, щоб їздити двома різними колясками для кожного з малюків та завершуючи, модерними варіантами, які мають три, а то і чотири модифікації, – говорить Ольга. – Перший варіант, який відкинули – окремі одинарні коляски, адже в такому випадку гуляти самій з двома дітками стає нереально.

Інші варіанти, які надивилася родина Ольги – це коляска для двійні в широкому варіанті, коли одна дитина лежить біля іншої; інший – “паравозик”, коли люльки в колясці знаходяться одна за одною і можуть змінювати своє положення.

  • Ми з чоловіком тривалий час вважали найкращим варіантом широку коляску, в якій дітки лежать поряд одне з одним. Проте потім почитали форуми і зрозуміли, що це не дуже функціонально. Адже традиційні двері в будинок – квартиру – лікарю приблизно 80 см, а ширина такої подвійної  становить мінімум – 86 см. Тим самим зайти кудись не розбираючи свій транспорт – нереально. Хоча зовні такий варіант нам подобається більше, – ділиться враженнями рівнянка.

Такі подвійні коляски також бувають двох основних видів – коли широка коляска має одну велику колиску з перегородкою, другий варіант – два окремі блоки для кожного з малят. Ціна першого варіанту – 5-6 тисяч гривень, другого – 8 тисяч гривень.

Більш вартісний, але водночас і більш функціональний варіант – це коляска “паравозик”, яка нагадує звичайну одномісну коляску просто з довшою базою, на якій розміщені дві колиски. Такі варіанти вартують більше 11 тисяч. Максимальна ціна такого транспортного засобу – більше 30 тисяч гривень.

  • Зупинившись на варіанті коляски “паравозик” ми почали досліджувати найбільш зручний варіант. Такі коляски зручні тим, що проходять у всі двері, розкладаються для перевезення у легковому авто і має різні модифікації, – пояснює Ольга.

Після тривалих пошуків родина Ольги зупинилася на колясці Baby active twinny, яка має в собі літній та зимовий варіанти. В цій колясці можна змінювати розміщення люльок: одна до одної, дві вперед, дві до мами. Крім того, така коляска може перероблюватися на одну літню для однієї дитини.

  • Після першої ж прогулянки та поїздки по супермаркетах міста ми зрозуміли, що наш вибір був правильним. Це надзвичайно функціональний варіант і зручний. Рекомендую!
, , , , переглядів: 733

Один коментар
  1. Краще б запитали рівнянок хто вже 2-3 роки від’їздив з двійнями, а не маму 2-х тижневих дітей, яка немає зеленого уявлення про коляски та їх функціональність та практичність…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *