Як підготувати дитину до школи: корисні поради

20.02.2017

Як підготувати дитину до школи: корисні поради

У Рівному вже розпочався запис дітлахів до школи. Надзвичайно важливо завчасно почати підготовку дитини до школи. Мова йде, як про психологічну, так і фізичну підготовку. Ми підготували вам кілька корисних порад, які допоможуть підготувати вашу дитину до школи.

  1. Встановіть правильний режим дня, як для дитини, так і для батьків – Варто знати, що повноцінний сон надзвичайно важливий для успішної адаптації в школі, але і в цілому для психологічного і фізичного здоров’я малюка. Режим дня повинен бути складений так, щоб батьки і діти могли виконати усі важливі справи і водночас вчасно дістатися на навчання.
  2. Говоріть з дитиною про школу – Частіше розмовляйте у присутності дитини про школу, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на серйозне ставлення до навчання. Не приховуйте труднощів, які чекають малюка у школі, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні.
  3. Хваліть і заохочуйте – Займайтеся з дитиною, щоб вона мала перші світоглядні знання. За кожен успіх – хваліть. А у будь – якій конфліктній ситуації не принижуйте гідності дитини, прагніть заохотити її до самовдосконалення.
  4. “Набивайте руку” –  Розвивайте моторику кінцівки, тобто майбутній школяр повинен вміти тримати ручку в руці, правильно сидіти за столом і тримати поставу.
  5. Вчіть стати частиною соціуму – Дитина повинна вміти спілкуватися як з ровесниками, так і дорослими. Знаходити вихід із ситуації, якщо відбулася сварка з іншими дітьми, повинен поважати старших і не бути агресивним по відношенню до інших дітей.
  6. Навчіть сприймати помилки – Перед виконанням завдання, дитина повинна прослухати повністю завдання і задати питання по поставленій задачі. У разі якщо є помилки, дитина повинна спокійно визнавати їх.
  7. Підготуйте спеціальне місце для шкільного приладдя –  Зробіть певне місце для зберігання пластиліну, фарб та іншого шкільного приладдя, щоб дитина могла самостійно розпоряджатися всіма матеріалами.

 

, , , переглядів: 582

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *