Як правильно обробляти одяг, придбаний секонд-хенді

13.03.2017

Як правильно обробляти одяг, придбаний секонд-хенді

Наша публікація – Чи шкідливий для дітей одяг з секонд-хенду викликала жваве обговорення у соціальних мережах та на нашому сайті. В продовження цієї актуальної теми – розповідаємо про те, як правильно обробити одяг, який ви придбали у секонд-хенді.

У обговоренні теми купівлі одягу в секонд-хендах батьки розповідали, що дезінфікують одяг кількома способами: перуть його кілька разів та добре прасують. Інші – навіть купують спеціальні дезінфікуючі засоби в аптеках.

Як же правильно обробити вживаний одяг?

Купуючи вживаний одяг, не варто забувати про правила безпеки.Насамперед одяг треба добре випрати. Не забудьте, що вживаний одяг переться окремо від інших речей. Під час прання варто застосовувати якісний порошок і прати при високій температурі.

Після висихання вживаний одяг обробляється праскою, бажано паровою. При високих температурах бактерії та збудники інфекцій гинуть. Придбати дезінфікуючі засоби можна в аптеках або ж спеціалізованих магазинах. Найчастіше у таких випадках використовують  формалін. Значно важче продезінфікувати  дитячі іграшки, особливо м’які. Адже провести глибоку дезінфекцію таких речей у домашніх умовах вкрай важко.

, , , , , переглядів: 1 257

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *