Як швидко заспокоїти дитину у громадських місцях. 6 варіантів

18.05.2017

Як швидко заспокоїти дитину у громадських місцях. 6 варіантів

Ваш малюк схильний до істерик? Особливо яскраві вони на людях? Це не дивно, тому що істерика любить глядачів. Як швидко заспокоїти сина чи доньку у громадських місцях? Пропонуємо вам на допомогу 6 ігор, які мають на меті переключити увагу, відволікти, зацікавити, а отже припинити демонстративну поведінку.

Істерика

 

«Кишеня із сюрпризом»
Майте завжди у кишені маленьку іграшку, горішок, бубличок або цукерку. Це допоможе зацікавити дитину на деякий час, а може, навіть зупинити істерику зовсім.

«Вигадана історія»
Вигадайте історію про предмет чи цукерку, вафлю, що ви дали дитині з кишені. Наприклад: «Марійко, уявляєш, цю вафлю тобі передала білочка, яку я зустріла, коли йшла за тобою в дитячій садочок!» Дитина 3–4 років розуміє, що білочки не було, але водночас, починає розпитувати, їй цікаво та весело. Адже у дітей у цього віку вигаданий та реальний світ перемішуються.

«Машина часу»
Спробуйте перемкнути увагу дитини на час, коли вам разом було весело та цікаво, можливо, ви колись ходили в зоопарк чи каталися на атракціонах у парку тощо. Або навпаки розкажіть про заплановану подію, опишіть її та торкніться дитячих відчуттів, розкажіть, наприклад, як дитина зможе погладити кішку в бабусі, яка вона пухнаста та м’якенька.

Істерика

«Зворотній ефект»
Говоріть дитині навпаки: «Бігай по калюжах!» чи «Кричи, кричи! Не треба мовчати, краще балуйся, бігай!» Це підходить для дітей, які завжди все роблять навпаки та звикли все заперечувати. Такими фразами ви спочатку спантеличите дитину, бо у маленькому віці діти дуже уважні та все помічають. Вони можуть почати запитувати, у чому справа, що з мамою сталося, істерика чи неслухняність перетворяться на…

«Раптова гра»
Коли дитина починає капризувати, а довкола багато людей, аби не почалася істерика — почніть грати. Ховайте якийсь предмет (копійку, цукерку, ключі, будь-що) в руки, нехай дитина відгадує, де «сховалася» копійка. Або якщо капризи почалися під час ходьби, то можна погратися в «Нумо, наздожени мене! А потім я тебе!». Діти люблять гратися в рухливі ігри й швидко перемикають увагу на це.

«Веселка»
Знаходьте довкола по черзі кольори веселки: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений тощо. «Які предмети червоного кольору ти бачиш навколо?» Дитина відповідає. Потім шукайте речі іншого кольору. Хто більше знайде кольорів, той і виграв.

Ці прості ігри допоможуть швидко заспокоїти дитину в громадському місці.

Фото взято з мережі Інтернет.

Джерело: ww.4mamas-club.com

, , , , переглядів: 419

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *