ЯК ВИДАЛИТИ КЛІЩА В ДОМАШНІХ УМОВАХ: МЕТОД, ЯКИЙ ВРЯТУВАВ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ! (відео)

22.06.2017

ЯК ВИДАЛИТИ КЛІЩА В ДОМАШНІХ УМОВАХ: МЕТОД, ЯКИЙ ВРЯТУВАВ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ! (відео)

Народна приказка говорить: «Любиш кататися – люби й саночки возити». Трохи переінакшивши цю перлину фольклору, хочемо додати наступне: «Любиш бувати влітку на природі – люби й відповідати за наслідки». На жаль, часто для багатьох людей похід в ліс або пікнік біля озера закінчується тим, що ви повертаєтесь додому разом із кліщем, який впився в шкіру.
Як відомо, кліщі – головні розносники енцефаліту, тому видаляти їх варто негайно. Багато людей до сих пір дотримуються дідівського методу з соняшниковою олією і кільцем або ж намагаються витягнути кровопивцю за допомогою шприца.

Дитину вкусив кліщ – що робити?

Ми хочемо запропонувати вашій увазі унікальний трюк, завдяки якому можна легко витягти кліща так, щоб жодна частина його тіла не залишилася всередині шкіри людини. Для цього тобі знадобиться лише вода і ватяна паличка.
Уважно стежте за тим, як видаляє кліща жінка в відео і запам’ятовуйте послідовність її рухів. У критичній ситуації цей спосіб може стати паличкою-виручалочкою.

Пам’ятайте, що прокручувати комаху потрібно проти годинникової стрілки повільними круговими рухами, нібито намагаючись вивернути болт з гайки. Можна спробувати провернути цей трюк з вазеліном або спиртом. Головне – діставайте кліща обережно, щоб він залишався повністю цілим і неушкодженим.

, , , , переглядів: 2 090

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *