Як впливає група крові на характер дитини?

29.08.2017

Як впливає група крові на характер дитини?

Починаючи з країн Азії, світом швидко поширилася теорія про те, що група крові впливає на характер людини. Прихильники такої думки вважають, що саме вона визначає ті чи інші якості людини, її таланти в будь-якій сфері, те, з ким вона буде дружити або кого любити. Навіть подарунки і харчування там вираховують, виходячи з групи крові. Вірити цьому чи ні – кожен обирає самостійно, але співставити думки жителів Азії із притаманними особливостями вашої дитини за групою крові ви маєте можливість.

Перша група крові

Група крові
Це діти- «мисливці», яким важливо бути в центрі уваги, відчувати визнання широкої аудиторії. Вони за натурою борці та шукачі, їхня амбітність може лякати батьків, а поставлені цілі здаватися недосяжними. Однак рано чи пізно власники першої групи крові домагаються свого. Ще у школі вони стають улюбленцями викладачів, при цьому не сприймають критику і намагаються стати лідерами класу. Грамоти, медалі, особливий статус – все це дуже важливо для дитини з першою групою крові. Що стосується негативних якостей, до них можна зарахувати лестощі, егоїзм, ревнощі, неможливість приборкати запальний характер.

Друга група крові

Група крові

Це маленькі перфекціоністи, допитливі й уважні до деталей. Вони все планують заздалегідь і терпіти не можуть несподіванок. Вони завжди поруч з лідерами, виконують роль «сірих кардиналів». Здається, що такими дітьми легко керувати, але це не так. Вони будуть підкорятися тільки тому, хто детально пояснить, що і навіщо їм потрібно зробити. Друзів у таких діток не багато, але ті, хто є – найвірніші. Друга група крові наділяє свого володаря потайливістю, реалізмом, низькою чутливістю і холодністю до яскравого прояву емоцій. Ці діти обережні й практичні.

Третя група крові

Група крові

Діти з цією групою крові – романтики, непосиди і мрійники. Вони дуже допитливі і постійно пробують себе в різноманітних видах творчості. Відрізняються гострим бажанням дізнатися все-все, що є в цьому світі. Якщо їм допомагати в цьому, то у тебе вийде виростити великого вченого, дослідника, мандрівника. Діти з третьою групою крові відрізняються від своїх однолітків любов’ю до авангардної краси, вони оригінально одягаються і ніколи не стануть частиною сірого натовпу. Нудна школа – не для них. Так що тобі доведеться подбати про різнобічне поглиблене навчання, щоб задовольнити прагнення до знань і неможливість всидіти на одному місці. Ці діти різкі, запальні, ненавидять рутину і зрівнялівку.

Четверта група крові

Група крові

Це найрідкісніша група крові. Дітей, які нею володіють, можна назвати богемою, білоручками, вони справжні сини науково-технічного прогресу. У них розвинена інтуїція, уява, вони духовно багаті від народження, мають вроджене почуття прекрасного. Найбільше вони люблять спілкуватися, у них багато друзів і приятелів. Їхня мета – змінити світ, зробити його кращим, нести добро і радість. Це ніжні й ранимі діти, яких потрібно оберігати від недосконалості цього світу.

Фото взято з мережі Інтернет.

Джерело: http://tvoymalysh.com.ua

, , переглядів: 410

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *