Як запобігти дитячим суїцидам через ігри в соцмережах [ПОРАДИ БАТЬКАМ]

20.02.2017

Як запобігти дитячим суїцидам через ігри в соцмережах [ПОРАДИ БАТЬКАМ]

В Україні популярними серед підлітків є групи, в яких діти виконують різноманітні завдання і за допомогою психологічного тиску можуть навіть зчинити самогубство.

Фанати таких спільнот називають себе «китами», тому що ці тварини асоціюються у них зі свободою. Використання поняття «кити» («летючі кити»), можливо, пояснюється тим, що цей вид ссавців – один із небагатьох, представники якого добровільно можуть звести рахунки з життям.

На Рівненщині вже зареєстровано два подібні випадки – “Синій кит” поширюється Рівненщиною: двох дівчат врятували від суїциду

Ми пропонуємо вам дізнатися поради для батьків, які допоможуть вам вберегти ваших дітей від біди, які пропонує Департамент кіберполіції НПУ:

– Приділяти більше уваги психологічному стану дитини.

– Перевіряти шкіряні покриви дитини на наявність пошкоджень. У разі їх виявлення, з’ясовувати обставини, за яких вони з’явилися. Особливу увагу звертати на пошкодження різного роду у формі кита.

– Перевіряти облікові записи (акаунти) дитини в соціальних мережах та групи, до яких входить акаунт. Перевіряти вміст спілкування у приватних чатах.

– Звертати увагу на коло спілкування дитини.

– Намагатися зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями.

– Обов’язково контролювати те, які фото- та відеофайли знаходяться в гаджетах дитини.

– Встановлювати функцію «батьківський контроль» на всіх гаджетах дитини.

, , , , переглядів: 352

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *