Як збільшити кількість грудного молока: досвід рівнянок

01.02.2017

Як збільшити кількість грудного молока: досвід рівнянок

Ні для кого не секрет, що грудне вигодовування надзвичайно корисне для малюка. Тому і жінки докладають чимало зусиль, щоб зберегти грудне молоко та підбирають спеціальне харчування, дотримуються різних народних методів, щоб збільшити кількість грудного молока.

Для того, щоб молоко прибувало треба хороший фізичний та емоційний стан, збалансоване харчування, відсутність стресів.

Харчування мусить бути різноманітним і повноцінним, містити достатню кількість високобілкових продуктів (м’ясо, птиця, риба, сир, яйця), овочів і фруктів як джерел вітамінів і мінеральних речовин. Особливе значення надається молочним продуктам, багатим  білками та солями кальцію.

Ми запитали рівнянок про те, які вони методи використовували, щоб зберегти та збільшити кількість грудного молока:

Катерина

Пийте нірр чай для лактації, апіллак та рідини до 3 літрів в день. Окрім цього теплі чаї, компоти. Масаж для грудей, прикладайте. Пила навіть тмін, як чай. Мені допомогло, так перший тиждень молоко зовсім не було.

 

Дарья

ложитесь с ребенком в постель. Запасайтесь теплым питьем, книги, интернет. Отдыхаете вместе и даете грудь по любому писку. Домашние заботы в сторону. И так пару дней. Как говорила глав.врач неонатолог с опц , молока от еды и чая больше не будет. Все у нас в голове!!! За выработку молока отвечает какая то доля в мозге. Ее надо активировать. Возможно у вас сейчас кризис гв. Молоко вырабатывается по принципу – чем больше сосет и чаще , тем больше его прибавляется. Удачи

 

Антоніна

потрібно висипатись і не переживати. Ноги в теплі тримати. Мені здавалось також, що молоко пропадає, але ні воно було. А коли виспишся то особливо. Часте прикладання навпаки не дає набратися.

 

Альона

Багато теплого пиття (компот з сушки, чай з молоком) Їжте твердий сир, масло. І прикладайте дитинку частіше) Якщо ви будете постійно сціджувати, то щоб не робили все рівно пропаде(

 

Оксана

ложитесь с ребенком в постель, термос с собой, ноутбук, книгу, и давать грудь по любому звуку. Чем больше сосет, тем больше вырабатывается молока. Пару дней и начнет приходить.

 

 

 

, , , , , переглядів: 475

Кількість коментарів: 3
  1. От до чого ця стаття??Досвід рівнянок….ще і бабок під под’єздом поради спитайте…Для цього є “спеціально обучениє люді”-лікарі!!

  2. Проблема в тому, що часто поради лікарів підходять далеко не усім і тому важливо дізнаватися випробуваний досвід людей!

  3. Пані Ірина, це Ваша особиста думка. Я сама годувала дитину грудним молоком, і при кризах зверталася і прислуховувалася до порад як експертів по грудному вигодовуванні, так і подруг, і знайомих, які мають досвід у цій сфері.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *