Яка різниця у дитячому віці є ідеальною

17.02.2017

Яка різниця у дитячому віці є ідеальною

Багато подружніх пар задумуються над другою дитиною, тут одразу виникає питання – яка різниця між віком дітей є оптимальною? Гінекологи стверджують що після перших пологів жіночий організм має повністю відновитися. В суспільстві побутує думка, що чим раніше з’явиться друга дитина, тим веселіше і краще їм буде рости. Більшість батьків задумується про другу дитину вже в більш старшому віці. Коли ж народжувати дитину? Вчені вивчили це питання і вивели ідеальну різницю між пологами.

Планування другої вагітності

Німецькі гінекологи запевняють, що в такому питанні, в першу чергу все має залежати від фізичного здоров’я жінки. Також, від того, наскільки майбутня мама і тато психологічно готові до появи в своєму житті ще одного малюка.

Проаналізувавши більш як 10 мільйонів історій вагітностей, вчені, все ж таки, назвали найбільш оптимальну різницю між пологами, вона становить від 1,5 до 5 років.

У випадку, якщо жінка вагітніє раніше, ніж 1,5 років після пологів, або проходить час більше ніж 5 років, це збільшує ризик розвитку ускладнень під час вагітності. Такий перерив може привести до передчасних пологів.

Також, ризик появи малюка з недостатньою вагою збільшується на 50-60%, якщо друга вагітність наступає дуже швидко, чи на 30-40% – якщо жінка повторно вагітніє після 5 років.

Джерело: novostimira.com.ua

, , , переглядів: 1 055

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *