Які журнали читають Ваші малюки?

19.07.2017

Які журнали читають Ваші малюки?

Довгенько мудрувала над тим, який дитячий журнал запропонувати своїй дитині, та й чи не надто рано, адже нам лише 2 роки? Мої сумніви розвіяла знайома, більш досвідченіша мама:

“Ми в 1, 5 року починали з журналу “Мамине сонечко” для діток віком з року до трьох, а зараз ще виписуємо “Малятко”. Діти щасливі! Постійно чекають нових номерів…”.

Відкинувши вагання, вирішила: спробуємо й ми. Та коли забігла до книжкової крамнички, очі розбігались від різноманіття дитячої періодики. Українські видавництва тішать різноманітним наповненням та барвистими малюнками.

дитяча періодика

Відразу нахлинули спогади дитинства, і руки самі собою потягнулись до улюбленого “Барвінка”. Так, журнал чудовий, але нам ще трішки треба підрости. Оглянула й інші, запропоновані варіанти. Придбала рекомендоване “Мамине сонечко” від 1 до 3 років.

Дитя моє було на сьомому небі від щастя! Чи то від журналу, чи від того, що щось незвідане й нове потрапило до рук. Ми швидко “ознайомились” з журналом, і тепер не лише читаємо, а й малюємо, вирізаємо, виконуємо різноманітні завдання, які кмітливі автори продумали саме до нашого віку.

В найближчому майбутньому плануємо з малюком “проінспектувати” й іншу українську періодику для наймолодших.

Ось які журнали найчастіше рекомендують батьки на просторах інтернету:

 

“Малятко”дитяча періодика

Найстаріший український журнал “Малятко” став традиційним сімейним журналом для найменших. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі дошкільного віку. У журналі знайшло своє місце як українська народна творчість,так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури.

За роки видавництва у редакції склались свої багаті та тривалі традиції щодо змістового наповнення та оформлення журналу. Збереглись і традиційні рубрики “Малятка” – “Калинчине віконце”, “Прочитай сам”, “Маляткова пошта”, “Незабутні Маляткові друзі” та ін.

У журналі”Малятко” безліч яскравих ілюстрацій, веселих віршів і цікавих ігрових завдань,головоломок, кросвордів. А також традиційна саморобка в середині журналу. Сьогодні “Малятко” пропонує загадки, розфарбовки, пісні з нотами, сценарії дитячих свят, кулінарні рецепти, конкурси: “Мої бабуся і дідусь”, “Добра справа”, “Чарівні пальчики”, “Ми – маленькі українці”. Таким чином, журнал буде корисним не тільки для юних читачів, але і й для їх батьків. Він зможе допомогти налагодити родинні стосунки. Для батьків у часописі пропонується спеціальна “Сторінка для батьків”.

 

“Пізнайко від 2 до 6” дитяча періодика

Яскравий розвиваючий ігровий журнал “Пізнайко від 2 до 6” розрахований на дитячу аудиторію дошкільного віку і дбайливих батьків. Матеріали журналу відповідає програмі навчання дошкільних установ. Кожен номер тематичний, кожен розворот журналу розкриває тему з усіх сторін: від пізнавальної до ігрової. У журналі розміщені яскраві великі малюнки, щоб малюку було легше вивчати задану тему. Під кожним малюнком – пояснення для батьків, як працювати з цим матеріалом, які запитання ставити дитині для осмислення теми, які додаткові ігри та заняття можна провести на дозвіллі. А також “Пізнайко від 2 до 6” підготував для малюка безліч сюрпризів у кожному випуску: казкові розмальовки, захоплюючі настільні ігри, веселі саморобки та подарунки переможцям конкурсів. Журнал “Пізнайко від 2 до 6” люблять і діти, і батьки, і вихователі дитячих садів.

“Колобочок”

дитяча періодика

«Колобочок» – це яскравий навчально-пізнавальний і розвиваючий журнал для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Щономера на малят чекають чарівні казки, веселі вірші, повчальні оповідання, цікаві розповіді про традиційні українські свята, пам’ятні дати, народні звичаї, дитячі ігри та забавки, а також лічилки, загадки, кросворди, скоромовки, саморобки з паперу, які можуть бути чудовим подарунком для рідних і друзів, розмальовки, різноманітні ігрові та інтелектуальні завдання для кожної вікової групи дітей – від 3-х до 9-ти років.

Дуже полюбились малечі традиційні рубрики журналу: присвячені кожному місяцю року, «Шануймо свята свої на святій українській землі», «Граючись читаємо», «Для пильного ока», «Цікава математика», «Весела англійська», «Поради Колобка-рятівничка», «Колобочок вітає», «Урок музики», а ще – найочікуваніша сторінка для наших юних дописувачів з їхніми власними творами та малюнками.

Кожен із дванадцяти номерів «Колобочка» своїм змістовим наповненням сприяє гармонійному розвитку творчих здібностей дітей і вихованню у них любові до читання, рідної мови, природи, спонукає і допомагає розвивати у малечі спостережливість, кмітливість, логічне мислення, викликає бажання робити щось своїми руками, краще розуміти і вивчати навколишній світ, а оскільки багато завдань виконуються спільно зі старшими членами сім’ї, то це згуртовує їх і зміцнює родинні стосунки.

Журнал дуже гарно і багато проілюстровано.

“Равлик”

 дитяча періодика

Дитячий журнал “Равлик” – для розвитку та розваг!

Сьогодні у багатьох батьків зійшла нанівець звичка разом з дітьми читати дитячі періодичні видання.  Адже початковий (головний) період розвитку дитини приходиться на 3 – 6 років. Малеча поринає у світ пізнання, у світ інтересу до всього, що є поруч, і що її оточує.

Дітлахи з неприхованим азартом задають питання: «НАВІЩО»??, «ЧОМУ»??» «КОЛИ»??, «ДЕ»?? «ЯК»?? і т.д.. Дати відповідь на їх запитання допоможе яскраво оформлений сучасний журнал «Равлик».

Колектив журналу пропонує нестандартний, сучасний підхід до розвитку дитини через розваги. Разом з Равликом малеча навчиться: читати, фантазувати, розвивати пам’ять, моторику рук, логіку та мислення.  Яскраві сторінки повняться  завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками та саморобками.

“Мамине сонечко”

дитяча періодика

Якщо бажаєте прочитати гарну казочку із близькими дитині героями та подіями, проілюстровану детальними  малюнками, прищеплюючи таким чином любов до читання або хочете вивчити разом із малюком якісний віршик, що відповідатиме його вікові, то вам потрібен журнал «Мамине сонечко».

Майже на кожній сторінці журналу «Мамине сонечко» є завдання, спрямовані на розвиток ручки вашого малюка: ігри з пальчиками, саморобки, розмальовки, аплікації, різноманітні доклейки у вигляді віконець та дверцят, які так цікаво відкривати дитині, окремі вправи для розвитку моторики рук.

А в рубриці «Пізнаємо світ» ваш малюк дізнається про навколишній світ та навчиться знаходити спільне та відмінне, продовжувати послідовності та знаходити зайве у ряді… І все це лише граючись, вирізаючи, доклеюючи, розмальовуючи, доліплюючи…

На творчій сторінці разом з дитиною ви зможете зробити картину на стіну, листівку для бабусі, рамку для фото – і використаєте для того найнесподіваніші матеріали: гречку, манку, рис, сіль, пшоно, шматочки тканини, тісто… А з якою гордістю ваш син чи донька розглядатимуть надрукований у журналі власний малюнок! Що для цього треба? Взяти участь у конкурсі, а їх на сторінках «Маминого сонечка» вистачає! Ще й подарунки цікаві. Для батьків у журналі є спеціальна сторінка про виховання дітей, їхню психологію, популярні розвивальні методики.

“Ангелятко”

дитяча періодика

„Ангелятко” – це добрі й веселі, а, насамперед, цікаві казки, вірші, пісеньки, комікси, конкурси та розвивальні завдання. Журнал має на меті прищепити дитині любов до книжки, до читання загалом, а зробити це можна лише за допомогою якісних літературних текстів.

Ви, безумовно, хочете, щоб ваша дитина була розумною та розвиненою. Журнал допоможе і в цьому. Пізнавальні оповідки та інтелектуальні завдання в кожному номері дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення, спостережливість, кмітливість. Іграшки-саморобки підштовхнуть дитину до творчості, бажання робити щось своїми руками. Рубрики журналу „Ангелятко”: „Розкажу тобі казку”, „Святе Письмо”, „А чому?”, „Поміркуй”, „Читаємо з мамою”, „Бавимося”, „Пісенька” тощо.

“Ангеляткова наука”

дитяча періодика

„Ангеляткова наука” – iгри та завдання для творчого розвитку дитини. Журнал призначений для розвитку і навчання малюків 3-6 років у формі гри. 12 номерів журналу забезпечують всебічну підготовку до школи, успішне виконання тестів. Журнал підготовлено дитячими психологами та фахівцями дошкільного виховання згідно з державною програмою з дошкільної підготовки, затвердженою Міносвіти України.

Школа – це дуже складний час для маленької людини, і обов’язок батьків – допомогти їй підготуватися до важливих змін в її житті. „Ангеляткова наука” стане для батьків найпершим помічником. Дванадцять номерів журналу нададуть усі необхідні для дошкільної підготовки знання і вміння, навички з читання, письма, рахунку. Читаючи дитині цей журнал, виконуючи разом з нею завдання, батьки зможуть виявити сильні й слабкі сторони своєї дитини, а журнал допоможе її гармонійному розвитку.

Рубрики журналу „Ангеляткова наука”: „Ангеляткова абетка”, „Літери, букви, звуки”, „Завдання для вправляння”, „Математична сторінка”, „Малюємо разом”, „Цікавинки”, „Загадки”, „Майструємо разом” тощо.

“Джміль: дітям – живопис, музика і література”

дитяча періодика

«Джміль» — розвивальний дитячий журнал для спільного дозвілля малят та їхніх батьків, а також для творчих вихователів дитячих садків і вчителів початкової школи. Він допомагає батькам знайти спільні інтереси з дитиною, організувати цікаве дозвілля для всієї родини, а педагогам — провести нестандартні заняття у дитячому садку та уроки у початковій школі. Журнал сприяє різнобічному розвитку дошкільнят та учнів молодших класів, допомагає їм в ігровій формі здобувати міцні та глибокі знання, виховує дітей ерудованими, добрими, активними, щасливими. Саме такий дитячий журнал мудрі дорослі шукають для своїх малят.

У кожному випуску журналу «Джміль»:  кращі літературні твори сучасників і класичних авторів, уроки художнього слова;  нетрадиційні техніки образотворчості;   репродукції картин українських та світових художників і бесіди за ними;   розвивальні ігри;   досліди з природними та штучними об’єктами;   комікси морально-етичної тематики;   сценарії свят і розваг та багато іншого.

До кожного випуску журналу «Джміль» розробляються інтерактивні пізнавальні презентації для роботи з дітьми за його матеріалами. Пізнавальні презентації можна переглядати з малятами вдома, демонструвати на великому екрані чи мультимедійній дошці в класі (групі). Електронні презентації містять:   інтерактивні дидактичні посібники;   мультимедійні розвивальні ігри;   серії малюнків, зокрема морально-етичної тематики;   сюжетні дидактичні картини та репродукції творів художників (з можливістю збільшувати окремі фрагменти та показувати їх у довільній послідовності). Журнал не містить реклами, тож для розвитку своїх малюків ви можете використати кожну його сторінку.

“Вінні та його друзі”

дитяча періодика

Щомісячний яскравий журнал для найменших читачів. У кожному журналі чудові і добрі історії про те, як живеться Вінні і його друзям Роху, Кроликові, Тигрику, Віслючку і маляті Ру у казковому лісі. Журнал не тільки розважить іграми і загадками, але і розповість про зовсім дивовижних – таких знайомих і незнайомих – мешканців нашої планети!

 

“Ухмалюк”дитяча періодика

Для найменших читачів. Підходить навіть тим малюкам, які ще не вміють читати. Дитина, граючись, запам’ятає цифри, навчиться писати, дізнається про правила поведінки, підготується до школи.

 

, , , переглядів: 589