Яким дітям не місце в звичайних класах: проти кого б протестували рівненські батьки

31.03.2017

Яким дітям не місце в звичайних класах: проти кого б протестували рівненські батьки

У соціальних мережах обговорювали тему дитячих хвороб і нам стало цікаво дізнатися у рівнян, проти яких хвороб у навчальних закладах вони протестували б. Рівненські батьки відкрито говорили про те, дітей з якими б хворобами не хотіли б бачити поряд з власними дітьми.

 

Ось що нам вдалося дізнатися:

Ірина  Єдинині діагнози проти яких була б проти, це якісь заразні (типу туберкульоз і т.д.), я вважаю що діти вчились би людяності з дитинства(але це все одно залежить від батьків, які самі не мають тої людяності)

 

Оксана у моєму класі навчається три особливі дитинки, і навчаються досить успішно , тому попрошу за всіх вчителів не розписуватись про хочуть і не хочуть.

 

Лілія На мою думку, окремо повинні навчатися діти з психічними вадами. Інша категорія особливих дітей має право на повноцінне навчання у звичайних класах.

 

Ірина  В Польщі є дитсадочки, школи, гімназія та ліцеї – інтеграційні. Це загальнодоступні школи, де вчаться пріоритетно діти з офіційно підтверженими лікарськими діагнозами ( вада зору, слуху, опорно-рухового апарату, дислектики, дисграфіки та ін). Програма навчання така як в інших школах, тільки кількість педагогів більша та класи менші по кількості учнів. Діти вчаться толерантності!

 

Надія Якщо ця дитина ніякоі загрози не несе, то вона повинна навчатися як і всі діти

 

Галина Чи хотіли б ми ,щоб наші ,,особливі,,діти навчались у звичайних школах?! Саме наша дитина,а не чиясь. Поставте собі це питання?! Напевно, що Так..

 

Оксана Так, дітки з особливостями розвитку повинні навчатись з дітьми загального розвитку. Перші соціалізуються в суспільстві, другі вчаться бути людьми добрими, співчутливими і цінувати те, що їм дано природою.

 

 

, , , , переглядів: 1 175

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *