Якими памперсами радять користуватися рівнянки

31.01.2017

Якими памперсами радять користуватися рівнянки

Для зручності батьків у пригоді завжди стають дитячі памперси. Це не тільки можливість не бути мокрими малюкам, але і унікальний шанс для батьків не прати речі дитини цілодобово. Водночас і з памперсами можуть виникати чимало питань та проблем. Адже від одних може бути алергія, а інші можуть підтікати.
Якими ж памперсами радять користуватися рівнянки, що каже їх досвід?!
Дарья
Я в восторге от хаггис для мальчиков. Не знаю, как ночь протянут, но сидят на попке классно. Нам даже 4+ при 11 кг с запасом.
Влада
Тут все індивідуально, так зразу і не скажеш, що точно хороше. Ми користувались з народження памперс зелені, з старшою користувались хагіс ультра комфорт, але пачка памперса зараз майже 400 грн, а на перші місяці їх треба не одну пачку купляти. Ми перейшли на хелен харпер. Поки нормальні.
Оксана
а нам Нарру підійшли брала і хагіси і памперс і даду то всі мокрі були.
Орися
для нас найкомфортніші хаггіс еліт софт, але ціна кусається, памперс преміум кеа нам не підійшли, там той верхній шар до попи липне((, зелені памперс нормальні, але зараз спробували хеппі, ціна нижча,а за комфортом не особливо поступаються зеленим памперсам
Анна
Ми купуємо теж Хаггіс Еліт Софт і Памперс зелені,на інші марки алергія.
Альона
ми вже перейшли з Памперс на Хелен Харпер, всім раджу спробувати – виходить набагато дешевше і по якості мені подобаються (більше ніж Дада, хоч вони теж норм). Якщо немає алергій, то досить хороший варіант.
Юлія
Перепробували багато памперсів,але найкращі Молфікс і ціна доступна.
Олена
Колись брала Памперс преміум кеа В метро.Ціна за мегапак була 650 грн,була тоді акція.Там дуже часто акції на підгузки.Вони мені самі класні.
Валентина
Купили комфорт хаггіс?
Поки нормально) хоча спочатку змішані відчуття визвала іхня “будова”)
, , , , переглядів: 830

Один коментар
  1. А ми з другого місяці користуємося ДАДОЮ..цілком задоволені..по ціні вони значно дешевші ніж памперс, але по якость непогані…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *