Юна героїня: Не зважаючи на загрозу власному життю врятувала з під криги подругу

02.02.2018

Юна героїня: Не зважаючи на загрозу власному життю врятувала з під криги подругу

Про героїчний вчинок своєї школярки розповів директор школи села Дроздинь, Рокитнівського району

Юною рятівницею стала 12 річна Христина, яка навчається в 7-Б класі, Дроздинської ЗОШ.

Подія трапилася ще 14 січня. Троє подруг вирішили сходити поковзатися на ставок  за село біля насосної станції. Серед них Хрестина дванадцяти річна Христина була найстаршою, двоє її подруг Ліля та Оксана, навчаються в 4-Б класі.

Вода в той день взялася суцільною кригою, але біля труб виднілася чорна незамерзла пляма. Ліля вирішила підійти ближче до цього місця, хоча Христина, яка старша за віком, застерігала дівчинку, що лід може не витримати і тріснути.

Підбігши до злощасного місця, Ліля почула, що лід тріснув. Вона зупинилася і хотіла повернутися назад, та було вже пізно. Холодна, колюча крига почала втягувати  тіло дівчинки у водяну безодню.

Юна героїня Христина

Все це на відстані бачила Христина. Дівчинка не розгубилася. Вона вмить перекручувала в своїй пам’яті всі бесіди, почуті на заняттях в школі про правила поведінки на льоду, на воді. Учениця знала, що не потрібно робити, і як надати допомогу потопаючому.

Під рукою нічого не було: ні дошки, ні мотузки. Не роблячи різких рухів, Христина обережно підійшла до ополонки, лягла на лід і, повзучи, подала Лілі, яка вже була по груди у воді, руку. Лід почав тріщати, але дівчинка не злякалася, вона знала, що коли вона відпустить руку, то Ліля вже потоне. Так, перемагаючи страх, учениця врятувала життя Лілі.

Замерзлу і вже закрижанілу Лілю, Христина завела до найближчої хати, у якій жила її бабуся. Лише після того, коли дівчинку зігріли, напоїли чаєм, та заспокоїли, про те, що сталося, повідомили батьків.

 

ЗА інформацією: ДСНС України у Рівненській області

, , , , , переглядів: 1 158

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *