Юна рівнянка здобула титул «Золотий Янгол» та перемогу у Міжнародному конкурсі

24.01.2018

Юна рівнянка здобула титул «Золотий Янгол» та перемогу у Міжнародному конкурсі

24Що не кажіть, а рівнянки все – таки найкрасивіші та найталановитіші. Три юні красуні-вихованки Школи моделей «ARTmodels» взяли участь у Міжнародному конкурсі дитячої краси і творчості «Різдвяний Янгол» і всі троє повернулись із цінними нагородами та призовими місцями! А 7-річна Аля Кучина виборола 1-ше місце і одну з головних нагород.

юні рівнянки-моделі вибороли призові місця

Нещодавно у Івано-Франківську завершився XІІ Міжнародний конкурс-казка «Різдвяний Янгол», який вже традиційно проходить у період новорічно-різдвяних свят. Участь у ньому взяло понад 20 діток з різних куточків України віком від 5 до 15 років, які змагалися у різних вікових категоріях.

Щороку взимку Міжнародний конкурс-казка «Різдвяний Янгол» збирає красивих і талановитих діток із різних куточків України, Болгарії, Чехії, Білорусії, Молдови, Грузії, Прибалтики, Казахстана, Киргизстана тощо.

юні рівнянки-моделі вибороли призові місця

Основною ідеєю конкурсу, за словами організаторів, є відродження духовності та поновлення національних традицій святкування Різдва.

Традиційно місто Рівне вже багато років поспіль на цьому престижному конкурсі представляють вихованці Школи моделей «ARTmodels».

Цьогоріч до Івано-Франківська поїхало троє талановитих маленьких красунь-рівнянок: 5-річна Анастасія Устюгова, яка стала ще й наймолодшою учасницею конкурсу, 7-річна Аля Кучина, яка восени стала переможницею фестивалю «Перлинка Рівного-2017», та 14-річна Каріна Карпова. Жодна з них не повернулася додому без нагороди.

Конкурс-казка «Різдвяний Янгол» проходить у два етапи. Перший і обов’язковий – фотоконкурс, у якому цьогоріч взяло участь понад 80 дівчаток не лише з України, а й інших країн світу. Другий же етап – це, власне, фінал, якому передувала насичена, яскрава та цікава 5-денна програма. Репетиції, пізнавальні екскурсії, різноманітні майстер-класи – усе це чекало на юних дівчаток і хлопчиків, які брали участь у конкурсі.

Окрім різних тематичних виходів, усі конкурсантки виступали з власними творчими номерами, що було одним з головних змагань у конкурсі. Рівненські красуні декламували.

За результатами конкурсу, 1-ше місце і одну з головних нагород – титул «Золотий Янгол» здобула вже досвідчена Аля Кучина – переможниця останнього фестивалю краси і талантів «Перлинка Рівного-2017». Вона представила на сцені театралізовану міні-постановку «Золота ДУША», участь у якій брали також її мама і тато. Аля була золотою скульптурою, яка оживає.

юні рівнянки-моделі вибороли призові місця

Участь у конкурсі мені дуже сподобалася. Він був дуже цікавим і насиченим. Мені сподобалося отримувати корону, хотіла б і далі здобувати їх. Приємним і цікавим стало те, що всі дівчатка, які брали участь у конкурсі разом зі мною, хотіли зі мною подружитися. Коли я почула, що перемогла і отримала титул «Золотого Янгола», я відчула себе справжньою зіркою, – поділилася своїми враженнями 7-річна Аля Кучина.

Наймолодша учасниця Анастасія Устюгова посіла друге місце у своїй віковій категорії і здобула титул «Срібний Янгол». Вона взагалі вперше у своєму житті виступала на сцені перед великою публікою. Настя прочитала трепетний вірш про маму. І хоча під час її виступу вимкнувся мікрофон, вона не розгубилася і гордо продовжила свій виступ, чим і завоювала ще більшу прихильність глядачів і журі.

юні рівнянки-моделі вибороли призові місця

Мені дуже запам’яталися і найбільше сподобалися екскурсії і колядування. А ось виступати було важко, але дуже захопливо і цікаво, – поділилась 5-річна Настя Устюгова.

Каріна Карпова хоч і є найстаршою з рівнянок, проте для неї виступ у подібному конкурсі теж був дебютом. Вона також здобула титул «Срібний Янгол». На сцені Каріна виконала патріотичну літературно-музичну композицію, яка пробудила в глядачів непідробні українські емоції та змусила усіх задуматися про нашу самоідентифікацію як українців.

юні рівнянки-моделі вибороли призові місця

У конкурсі мені найбільше запам’ятався мій творчий номер, адже я мала на голові чудовий український вінок з квітів і трав. Він був дуже важкий! Але і дуже гарний! А взагалі цей конкурс подарував мені колосальний досвід, – розповіла 14-річна Каріна Карпова.

Юні моделі своїми перемогами поповнили вже чималу скарбничку нагород компанії «ARTmodels», а окрім нових яскравих емоцій, безцінного досвіду та цікавих знайомств, вони отримали ще й запрошення на участь у інших подібних фестивалях та конкурсах міжнародного рівня.

БАЛ АНГЕЛОВ. 17-й Международный конкурс "Рождественский Ангел".

Опубліковано Liliya Shekhanina 11 січня 2018 р.

Джерело: rivne.media

 

, , , , , переглядів: 304

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *