За що можуть позбавити соціальних виплат на дитину?

25.01.2018

За що можуть позбавити соціальних виплат на дитину?

Державною підтримкою сімей з дітьми, а особливо одиноких матерів, ці виплати назвати важко. Адже зважаючи на ціни на дитячі товари та продукти харчування, розмір цієї допомоги просто копійчаний. Його не вистачить не те щоб прогодувати дитину, а навіть на памперси.

Та не зважаючи на це, держава контролює доцільність використання виплачених коштів. За що можна позбутися коштів, та як здійснюється

соціальна допомога на дітей

До уваги отримувачів державної допомоги при народженні дитини та допомоги на дітей одиноким матерям
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. № 1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» зі змінами від 30 жовтня 2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора», з січня 2015 року контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, здійснюється працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом проведення обстеження сімей.

З метою проведення такого контролю за вказаним у заяві фактичним місцем проживання заявника, складається акт про проведення обстеження умов проживання та утримання дитини, а також доцільності використання коштів допомоги при народженні дитини з висновком щодо продовження виплати цієї допомоги. Звертаємо вашу увагу на те, що кошти мають бути використані лише на потреби дитини та створення сприятливих житлово-побутових умов, гармонійного розвитку. А також, у разі виникнення обставин, з настанням яких неможливо провести контроль (відсутності заявниці разом з дитиною за вказаним фактичним місцем проживання або реєстрації у зв’язку з виїздом в іншу місцевість на постійне або тимчасове проживання), виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли такі обставини. Одночасно повідомляємо про те, що ця допомога може бути поновлена, якщо заявниця звернеться з письмовою заявою про поновлення виплати до управління соціального захисту населення у встановлені законодавством терміни. Заявникам, яким призначена допомога, необхідно повідомляти про зміну фактичного місця проживання або реєстрації для запобігання випадків припинення цієї допомоги.

Отримати консультацію спеціалістів Рівненського центру соціального захисту населення можна :

з понеділка по четвер з 9:00 до 18:15 год.

В пятницю 3 9.00 до 17.00

або за телефонами гарячої лінії (0362)26-66-70, (0362)26-46-61

за адресою: м. Рівне вул. Соборна, 12

, , , , переглядів: 505

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *