15 лютого у Рівному відбудеться – змагання немовлят під водою

13.02.2017

15 лютого у Рівному відбудеться – змагання немовлят під водою

Цей захід має назву – «Діти води- 2017». 

Змагання відбувається вже вдруге, і є єдиним у всій Україні. Досвід попереднього року яскраво засвідчив популярність цього проекту не лише серед рівнян, адже вихованці школи плавання продемонстрували усій Україні, що малюки з 3 місяців до 1, 5 рочків вміють не лише плавати, а й пірнати та змагатись між собою.

Змагання немовлят під водою

Організатор заходу – засновник та інструктор школи раннього плавання «Немо» Юлія Собуцька розповідає, що змагання обіцяють бути ще більш захоплюючими. 

  Дата змагань обрана не випадково. Саме цим ми вкотре хочемо ламати стереотипи і довести, що дітки, які займаються плаванням загартовані та більш витривалі.- каже Юлія Собуцька.- Наші учні багато чого навчились за цей рік, тому змагання будуть по-справжньому приголомшливими, таких нирків ви точно ніде не бачили. Тому, що так довго плавати під водою можуть лише немовці, такий азарт і жагу до перемоги можна побачити лише в моїх матусь. І найголовніше, ці змагання створенні для того щоб довести – неможливого не буває, ми хочемо показати свої особисті рекорди і любов малюків до води. Тож, зважаючи на значний успіх та інтерес всієї країни до минулорічного заходу, цього року ми замахнулись на значно більші досягнення. Крім того, ми очікуємо учасників з з різних куточків нашої країни.

 

Номінації змагань:

Найдовше під водою

На дистанцію

Улюбленець публіки

Дует батьків з малюком

Самостійне плавання

Змагання немовлят під водою
Учасниками цього грандіозного дійства можуть стати не лише вихованці “Немо”, а й усі охочі. Головне бажання та вміння пірнати (на 6 сек).

Нагадаємо, що у 2016 перший в Україні чемпіонат з грудничкового плавання «Діти води» в Рівному зібрав 50 малюків. Їх вік був від 3 місяців до 1,5 рочку.


Змагання проводяться у новому басейні з сучасними методами знезараження “АкваРай”.

м. Рівне вул. А. Мельника 15, 17.

Дата змагань: 15 лютого, 9:30 ранку.

Контакти організаторів: 0680010022

, , , , переглядів: 630

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *