Життя хлопчика в руках небайдужих людей

24.03.2017

Життя хлопчика в руках небайдужих людей

Сьогодні обірвалося життя сонячного хлопчика Іллюши Омельчука

Страшна біда спіткала родину Омельчуків з Рівного. Їхній син, 12 річний Ілля Омельчук важко хворий. Хлопчик навчається в 6-му класі ЗОШ №15

Діагноз: Гострий лімфобласний лейкоз

Ілля Омельчук

Для порятунку життя дитини необхідна пересадка кісткового мозку , яку проводять в Європі за вартістю 200000 євро. Це не підйомна сина для батьків хлопчика, родина навіть не має власного житла.

Життя дитини повністю залежить від небайдужих людей. Важлива будь-яка сума! Не залишайтесь байдужими !

допоможіть врятувати дитину

2-3 квітня о 14.00 запрошуємо всіх небайдужих батьків долучитись до благодійного концерту “Краплина добра” в підтримку Іллюши Омельчука….концерт для школярів та діток дитячих садочків, благодійний внесок 20 грн.
Страшна хвороба дитини – це найстрашніше що може статися в житті родини. Це страх невідомості та безпорадності, і все навколо покриває темрява та біль. І це такий нестерпний біль, що стискає серце болючіше день за днем. І все, життя зупиняється на цілій землі…..Але дія приводить до результату….і в цій ситуації найважливіше діяти…і щиро ВІРИТИ!!!!!
Довідки за тел 0987033709

врятивати життя хлопчика

У п’ятницю, 7 квітня, в МПК «Текстильник» у Рівному відбудеться благодійний концерт мистецького об’єднання «Едельвейс». На концерті збиратимуть кошти на лікування 12-річного рівнянина Іллі Омельчука.

 благодійний концерт

Крик душі мами хлопчика, Антоніна Омельчук:

Ось живеш собі звичним життям, ходиш на роботу, будуєш плани на своє майбутнє, збираєшся з’їздити на море, мрієш купити нову машину, квартиру, дати хорошу освіту дітям….
Та в одну мить твій ідеальний світ руйнує страшний діагноз – у твоєї дитини Рак! І це звучить як вирок. І сказати, що в цю мить “Земля йрашніде з-під ніг” – це зовсім нічого не несказти. І все просто перевертається з ніг на голову. І ти починаєш задихаєшся, і твоє життя втрачає будь який сенс. І голові одні питання на які зовсім нема відповідей: Що буде далі? Що робити? Де брати гроші? Як це сталося? За що це мені? Чому саме він?
Адже хвороба твоєї дитини – це найстше що може статися в житті родини. Це страх невідомості та безпорадності, і все навколо покриває темрява та біль. І це такий нестерпний біль, що стискає серце болючіше день за днем. І все, життя зупиняється на цілій землі, і більше вже ніколи для тебе воно не буде як колись. І так боляче, і так страшно жити далі….
Та день за днем ти вчишся радіти, дійсно, щиро радіти, що сьогодні таки настав.
І тільки Віра, Любов і Надія допомагають та тримають – не дають зламатися, не дають опустити руки. І це значить що вибору у тебе вже нема. І треба Жити, Боротися, Любити та Вірити. І кожен день має величезне значення, і кожна хвилина безцінна!
Спасибі ВСІМ ВАМ, хто не залишається осторонь від чужої біди, та допомагає нам ВІРИТИ, ЛЮБИТИ, БОРОТИСЯ та ЖИТИ! “

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк гривня 4731 2127 0025 4575 Омельчук Анатолій Анатолійович

Карта ПриватБанк долар 5168 7427 0406 5766 Омельчук Анатолій Анатолійович

Карта ПриватБанк євро 5168 7427 0406 5816 Омельчук Анатолій Анатолійович

 

 

, , , переглядів: 2 255

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *